Sala w malowniczej okolicy i amerykańskie klasyki

Sala w malowniczej okolicy i amerykańskie klasyki 15230

Magiczne miejsce, nowoczesny lokal – taka jest właśnie wymarzona sala weselna.
A gdyby jeszcze tak spełnić marzenie i do ślubu pojechać amerykańskim klasykiem?
Wszystko da się zrobić – zobaczcie! 🙂

W nową drogę życia amerykańskim klasykiem

Rozpoczęcie nowej drogi życia to niesamowite wydarzenie, ale jak wiadomo, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, a właściwie, od pierwszej jazdy. To, czym wyruszycie w podróż ku wspólnej przygodzie dla wielu panów ma znaczenie, ale czy napewno tylko dla panów? W przypadku standardowych czarnych limuzyn, czy nowoczesnych sportowych samochodów pewnie można się z tym twierdzeniem zgodzić, ale, drodzy panowie…
Auta, o których za chwilę Wam opowiem, uwierzcie mi na słowo, skradną serce również Waszym wybrankom.

Zobacz także: Sala weselna – Koniecznie to sprawdź zanim ją wynajmiesz

Fot. Klasyk do ślubu

Amerykańskie klasyki do ślubu

Wyobraźcie sobie taką scenę – Panna Młoda w przepięknej sukni, Pan Młody w garniturze siedzą w Cadillacu z lat 60’ ubiegłego wieku i właśnie wyruszają w swoją najpiękniejszą podróż życia… Bajka! Do tego otwarty dach, piękne słońce i miłość w oczach… Nie wierzę, że jest ktoś, kto nie uśmiecha się na taki obrazek. Wygląda na to, że poznańska firma Amerykańskie klasyki, nie tylko zapewnia Państwu Młodym transport do kościoła i na wesele…

Dlaczego warto zwrócić uwagę na otoczenie sali weselnej? Poznaj 7 powodów!

Fot. Klasyk do ślubu

Ten opis brzmi, jak spełnienie marzeń. Zresztą stworzona przez Dariusza Szymczaka marka to poniekąd spełnienie jego pasji- zamiłowania do starej amerykańskiej motoryzacji. Impulsem do spełnienia marzenia była wizyta niedaleko Bazylei, w Szwajcarii- to tam jego przyjaciel pokazał mu Cadillaca de ville Coupe z 1960 roku. Podobno był czerwony, miał biały dach i sprawił, że Pan Dariusz padł na kolana (z resztą narzeczeni reagują tak na samochody do dziś 😉 ). Nie na długo, bo sam kupił dokładnie ten sam model, później dołączył do niego zielony Cadillac contintental kit z 1963r.. Flota powiększała się jeszcze kilkukrotnie i w chwili obecnej liczy pięć aut. Poza dwoma już wymienionymi Pan Dariusz oferuje przyszłym parom młodym jeszcze czerwony kabriolet Cadillac Eldorado z 1973r., Cadillaca de ville sedan z 1961r w kolorze kości słoniowej i mojego ulubieńca- błękitnego Cadillaca Flat Top z 1959r. Firma swoją siedzibę ma w Wielkopolsce, jednak sam właściciel deklaruje, że zdarzało mu się wozić do ślubu pary z drugiego końca Polski.

New Drop
Fot. Klasyk do ślubu

Samochody takie, jak Cadillac to klasyka sama w sobie – z nikim tak bardzo się nie kojarzą, jak z królem Rock’n’Rolla, Elvisem Presley’em i jak żadne inne nie wzbudzają tak ogromnych, bardzo pozytywnych emocji. Jedno jest pewne – z pewnością nie przejedziecie niezauważeni podróżując tak wyjątkowym autem… A czy przypadkiem nie o to w tym chodzi?

Fot. Klasyk do ślubu

Nowy początek bez stresu

Konia z rzędem temu, kto wyruszając w podróż do kościoła na ślub nie denerwował się tym, co za chwilę się wydarzy… Nie ma takich cudów, nie przekonacie mnie, że udało Wam się wyrzucić z głowy gonitwę myśli i wątpliwości: czy dekoracje będą ładne, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a co będzie, jak się pomylę? Dobrze, jeśli w takim momencie jest przy Was ktoś, kto umiejętnie ten stres rozładuje, a kierowcy Cadillaców, wierzcie mi na słowo, potrafią to robić doskonale… Pamiętacie z pewnością ten obrazek, który opowiedziałam Wam na początku tej historii. Brakowało Wam czegoś? Nie? A muzyka? Wyobraźcie sobie, że te wszystkie elementy uzupełnia muzyka z lat 50. i 60. I teraz mamy dopiero komplet. A stres? Jaki stres?

Fot. Klasyk do ślubu
Fot. Klasyk do ślubu

Alexia – sala weselna w malowniczej Małopolsce

Miejsce przyjęcia weselnego to bardzo ważna kwestia. Jest to także prawdopodobnie największy wydatek, jaki ponoszą Młodzi. Znalezienie odpowiedniego lokalu jest zadaniem czasochłonnym i wcale nie łatwym, ale ten trud na pewno się opłaci.

Fot. Alexia Ochojno

Wyjątkowe momenty potrzebują wyjątkowego miejsca. A doniosłość chwili podkreślą sale weselne, które słyną z wyjątkowej lokalizacji pośród pięknej przyrody i ze zróżnicowanej oferty dopasowanej do wesela marzeń. To doskonały wybór dla Par Młodych, które chcą, aby wesele odbyło się w magicznym miejscu.

Jednym z takich magicznych miejsc jest Małopolska, a dokładniej sala weselna ALEXIA położona 10 minut na południe od Krakowa. Lokalizacja sali jest wyjątkowa, w końcu to jeden z piękniejszych regionów Polski.

Fot. Alexia Ochojno

ALEXIA powstała w 2015 roku – to nowoczesna sala weselno-bankietowa – miejsce stworzone po to, by spełniać Wasze marzenia, związane z najważniejszym dniem w życiu.

ALEXIA to również połączenie elegancji, nowoczesności i niezwykle miłej atmosfery. Obiekt jest bogato wyposażony, jego wykończenie zachwyca swoim stylem, a unikalny klimat zachęca do odwiedzenia i polecenia innym.

Fot. Alexia Ochojno
Fot. Alexia Ochojno


Organizacja przyjęcia w ALEXII daje gwarancję niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Właściciele lokalu do każdego gościa podchodzą indywidualnie, biorą pod uwagę jego sugestie i propozycje. Zgodnie z życzeniem klientów istnieje możliwość zmodyfikowania ustawienia stołów na sali, dekoratorka sprawi, że wnętrze nabierze jeszcze bardziej uroczystego, wyjątkowego charakteru, a profesjonalni kucharze zaoferują bogate i wyszukane menu. W ALEXII goście weselni mogą wynająć pokój, a dla nowożeńców pokój jest gratis, co jest miłym ukłonem w stronę Młodych.

Lokal jest przestronny – pomieści aż 300 osób, a dodatkowo została otwarta sala z barkiem dla 50 osób! Mało tego – w przyszłym roku wielkie otwarcie będzie miała kolejna sala na 300 osób, więc finalnie ALEXIA pomieści ponad 600 osób, naprawdę huczne wesele!

Fot. Alexia Ochojno

ALEXIA wyposażona jest w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, dla niemowląt i w bawialnię dla dzieci, dzięki której goście weselni nie muszą się martwić o swoje pociechy.

Organizacja przyjęcia w ALEXII daje gwarancję niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Przyjęcie weselne w sali ALEXIA to synonim dobrej, niezapomnianej zabawy w malowniczym, małopolskim regionie. Zachęcamy do rezerwacji terminów i zapoznania się
z pełną ofertą lokalu na stronie www.alexiaochojno.pl

Fot. Alexia Ochojno

Rekomendowane artykuły