Caroline Woźniacki wyszła za mąż — jej suknia olśniewa!

Za nami kolejny czerwcowy ślub! W sobotę "tak" powiedziała Caroline Woźniacki, duńska tenisistka polskiego pochodzenia. Sportsmenka wyszła za mąż za koszykarza Davida Lee w iście bajkowym miejscu — para na swoją ceremonię wybrała bowiem luksusowy ośrodek Castiglion del Bosco położony w malowniczej Toskanii.

Caroline Woźniacki wyszła za mąż — jej suknia olśniewa! - zdjęcie carowozniacki
Caroline Woźniacki wyszła za mąż
fot. Instagram/carowozniacki

Wyjątkowe podróże

Zakochani zaręczyli się 2 lata temu w równie urokliwej scenerii — podczas rejsu o zachodzie słońca na wyspie Bora Bora. Jesteśmy przekonane, że 9-karatowego pierścionka zaręczynowego Caroline pozazdrościłaby niejedna z nas! 

janachowska.pl
Caroline Woźniacki wyszła za mąż
fot. Instagram/carowozniacki

Perfekcyjna suknia

Ten wyjątkowy dzień z Caroline i Davidem świętowało ponad 120 bliskich Młodej Pary, a wśród nich m.in. siostry Radwańskie i Serena Williams. Zgromadzonych gości z pewnością oszołomiła zjawiskowa suknia tenisistki, której wybór, wedle słów samej Panny Młodej, był nie lada wyzwaniem. Caroline poprosiła o pomoc samą redaktor naczelną amerykańskiego Vogue’a — Annę Wintour. Ikona świata mody skontaktowała tenisistkę z projektantami atelier Oscara de la Renty, którzy dokonali wszelkich starań, aby kreacja spełniła wszystkie jej oczekiwania. Po wielu przymiarkach,  Caroline ostatecznie wystąpiła w sukni o kroju księżniczki ręcznie wyszytej grubą koronką z lekko transparentnym gorsetem i tiulowym dołem o długim trenie. Stylizację dopełniły czółenka Jimmy’ego Choo i pofalowane włosy ozdobione tiulowym welonem.

Długie poszukiwania z pewnością się opłaciły — tenisistka wyglądała po prostu zjawiskowo!

concept store

Na uroczystość do włoskiej Toskanii przyleciały, oczywiście, przyjaciółki gwiazdy tenisa. Kto się pojawił i jak wyglądał? Oto fotografie:

Młodej parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Zastanawiasz się, jak wyglądał ślub polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej. Jak to się stało, że szczegóły ceremonii wyciekły do mediów? Wszystko znajdziesz w materiale:

Rekomendowane artykuły