Gwen Stefani ponownie wyszła za mąż?! Kim jest jej wybranek?

Koniec ze spekulacjami! Gwen Stefani opublikowała zdjęcia ze swojego tajemniczego ślubu. Kim jest jej wybranek oraz kto zaprojektował kreacje ślubne artystki? Sprawdzamy, jak wyglądała sekretna uroczystość piosenkarki.

Gwen Stefani wyszła za mąż

Kim jest mąż Gwen Stefani?

Jej pierwszym mężem był gitarzysta Gavin Rossdale. Na chwilę po rozstaniu, artystka zaczęła spotykać się ze swoim kolegą z pracy, z którym zasiadała na fotelu jurorskim w programie „The Voice”. Blake Shelton to znany amerykański gitarzysta i kompozytor, który kilkukrotnie został nominowany do nagrody Grammy. Zaledwie kilka godzin temu potwierdziły się doniesienia o ślubie muzyków, a Gwen na swoim Instagramie zamieściła post:

July 3rd 2021 dreams do come true !!! ❤️🙏🏻. ~ @gwenstefani

Gwen Stefani wyszła za mąż

Ślub na ranczu 

Zaledwie kilka godzin temu gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z ceremonii. Jak podaje „The Today Show” muzyczna para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w specjalnie wybudowanej kapliczce na terenie ich posiadłości! Uroczystość miała miejsce na ranczu w Oklahomie.

Śluby gwiazd kojarzą nam się zwykle z wystawnymi przyjęciami, w których uczestniczą setki zaproszonych gości. Nie tym razem! Celebryci postawili na skromną uroczystość w gronie 40 najbliższych osób. Czyżby małe imprezy zyskiwały coraz większą popularność? Jedno jest pewne, już po samych zdjęciach stwierdzamy, że ślub musiał być niezwykle romantyczny!

Gwen Stefani wyszła za mąż
Gwen Stefani wyszła za mąż

W białych kowbojkach do ślubu?

Warto przyjrzeć się bliżej ślubnym stylizacjom Gwen, za które odpowiadał nie kto inny jak uwielbiana przez gwiazdy Vera Wang. W trakcie przyjęcia piosenkarka miała na sobie suknię bez ramiączek z krepy. Jest to dość klasyczna i bezpieczna propozycja, która zawsze wygląda świetnie. Naszą szczególną uwagę skupił mocny akcent w stylu country.

Gwen do swojej drugiej ślubnej stylizacji dobrała śnieżno-białe kowbojki na obcasie. Dość nietypowe obuwie ślubne, jednak niezwykle wpisujące się w klimat wesela na ranczu.

New drop
Gwen Stefani wyszła za mąż

Seria Śluby Gwiazd zdecydowanie skradła Wasze serca, dlatego też teraz, na zakończenie pierwszego sezonu przygotowaliśmy dla Was odcinek, w którym nieco sobie powspominamy. Zobaczcie najlepsze sceny ze wszystkich odcinków na WeddingDream.TV!

Rekomendowane artykuły