Magdalena Lamparska wyszła za mąż w Watykanie — zobacz zdjęcia!

Czerwiec obfituje w śluby znanych i lubianych postaci świata show-biznesu. Niedawno mówiliśmy Wam o tym, że na ślubnym kobiercu stanęli m.in. Chris Pratt, Charlize Mystery (w Nowym Jorku!) czy Krzysztof Piątek. Dzisiaj o swoim ślubie poinformowała fanów aktorka Magdalena Lamparska. Jej wybrankiem został jej wieloletni partner, prezenter i dziennikarz, Bartek Osumek. Dziesięć miesięcy temu para powitała na świecie swojego synka, Tymoteusza.

Magdalena Lamparska wyszła za mąż w Watykanie! - zdjęcie 1

Na serdecznym palcu gwiazdy od dawna błyszczał piękny, klasyczny pierścionek, choć zaręczyny odbyły się bez rozgłosu, ponieważ aktorka chroni swoją prywatność. Mimo tego, niekiedy dzieli się zdjęciami ze swoim ukochanym, często także podpisuje je uroczymi, miłosnymi wyznaniami. Miłość wisiała w powietrzu już od dawna!

Powiedziała „tak” w Watykanie

Zakochani powiedzieli sobie „tak” w niezwykle urokliwej scenerii — samym sercu Watykanu. W tym najważniejszym dniu Panna Młoda wybrała piękną, minimalistyczną suknię z delikatnego materiału z bardzo modną w tym sezonie kokardą. Kreacja nawiązuje także do gorącego trendu (nie tylko w modzie ślubnej), czyli bardzo szerokich, długich rękawów. Aktorka zdecydowała się na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, które spięła ozdobną spinką, a w rękach trzymała bukiet białych peonii — niewątpliwie dodało to romantyzmu całej stylizacji. Jej ukochany postawił natomiast na elegancki, granatowy garnitur. Magdalena Lamparska podzieliła się szczęśliwą wiadomością na swoim profilu na Instagramie i opatrzyła zdjęcie wspaniałym wyznaniem miłości, czyli znanym nam z ceremonii ślubnych wzruszającym Czytaniem z Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian. Zobaczcie sami!

Młodej Parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Podobnie jak Magdalena Lamparska czy Charlize Mystery marzycie o ślubie za granicą? Koniecznie zapoznajcie się z tym filmem na naszym kanale YouTube!

New Drop

Zdjęcia w artykule pochodzą z www.instagram.com/magdalamparska

Rekomendowane artykuły