Paris Hilton wzięła ślub! Pokazała już pierwszą suknię

Dziedziczka hotelowej fortuny powiedziała „TAK” swojemu narzeczonemu Carter’owi Reum. Para oficjalnie została małżeństwem! Bajkowa uroczystość nadal trwa, a my znamy już pierwsze szczegóły tego niezwykłego wydarzenia. Na najgłośniejszym ślubie sezonu bawi się wiele gwiazd show-biznesu. Co wiemy o ślubie Paris Hilton? 

Paris Hilton

Bajkowe zaręczyny Paris

Chociaż życie Paris od zawsze opływa w luksusy, gwiazda nie miała dotychczas szczęścia w miłości. Wszystkie jej poprzednie związki rozpadły się zanim zakochani decydowali się na ślub – sama Paris zrywała zaręczyny już trzy razy! Jednak wszystko zmieniło się, kiedy w jej życiu pojawił się biznesmen Carter Reum. Para najpierw była tylko przyjaciółmi, jednak szybko okazało się, że łączy ich zdecydowanie coś więcej. Carter oświadczył się Paris w jej 40 urodziny, a ona z radością zgodziła się spędzić z nim resztę życia.

Powiedziałam tak, z całą radością i pewnością, jaką daje mi poczucie, że to coś więcej niż miłość. Jest moją drugą połówką, przyjacielem i bratnią duszą – napisała wtedy na swoim Instagramie 

Przeczytaj też: Ślubne inspiracje. Białe stylizacje znanych osób. 

Ślub owiany tajemnicą

O tym, kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin niemal do samego końca nie wiedzieli nawet zaproszeni goście. Para starała się utrzymać to w największej tajemnicy. Dziś wiemy już, że potwierdziły się wcześniejsze domysły mediów. Zakochani przysięgę złożyli w czwartek, 11 listopada, w malowniczej posiadłości w Bel Air, która należała do zmarłego niedawno dziadka Paris Hilton. Wiemy też, że cała uroczystość jest nagrywana, by później wyemitować ją w reality show gwiazdy. „Paris in Love”, bo właśnie tak nazywa się program, ma pokazywać całą drogę, jaką przeszła para – od przygotowań, aż po samo „TAK” w gronie przyjaciół, rodziny i kilkunastu najbardziej rozpoznawalnych nazwisk show-biznesu. 

Kto pojawił się na ślubie Paris Hilton?

Na ślubie pary bawi się w sumie nawet kilkuset gości, a sama uroczystość ma trwać aż do soboty! Wśród zaproszonych gwiazd pojawili się m.in. Emma Robert, Bebe Rexha, Rachel Zoe i jej maż Rodger Berman, Evan Ross, Paula Abdul, Kyle Richards. Podobno nie zabrakło również wieloletniej przyjaciółki Paris Hilton– Kim Kardashian, którą sama Paris wiele lat temu wprowadziła do świata show-biznesu. Na przyjęcie przybyli oczywiście też rodzice Panny Młodej, Kathy i Richard Hilton. Oboje promienieli i nie mogli doczekać się ślubu ukochanej córki. Wygląda na to, że hotelowa dziedziczka w końcu znalazła „tego jedynego”. 

New Drop

Przeczytaj też: Ślub Britney Spears wkrótce! 

Pierwsza suknia ślubna Paris

Znana z zamiłowania do mody i luksusu gwiazda, w jednym z wywiadów zdradziła, że na swój ślub przygotowała aż…11 sukienek! Jesteśmy przekonani, że każda z nich będzie naprawdę wyjątkowa, jednak wszystkich najbardziej interesowała ta, którą Paris wybierze na najważniejszą chwilę całego wydarzenia. Paris postanowiła nie trzymać fanów w niepewności zbyt długo. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, w którym oznajmiła, że ona i Carter Reum oficjalnie są już małżeństwem. Na zdjęciu Panna Młoda ma na sobie przepiękną suknię ślubną – wzrok przykuwa misterna koronka z kwiatowym motywem.

Moje na zawsze zaczęło się właśnie dzisiaj – napisała pod zdjęciem.

Gratulujemy! I czekamy na więcej. 

Zobacz najnowszą kolekcję sukien ślubnych 2022! 

Zdjęcie główne: Instagram @parishilton

Rekomendowane artykuły