Prezenty ślubne dla miłośników podróży

Prezenty ślubne dla miłośników podróży 25246

Wybór prezentów ślubnych bardzo często nie jest podyktowany pogłębionymi przemyśleniami nad tym, co goście wiedzą o Parze Młodej, ale podporządkowaniem się tradycji i schematom. Przez takie podejście Młodzi zasypywani są zastawami stołowymi, sztućcami czy pościelą, których zazwyczaj wcale nie potrzebują. Dlaczego nie kierować się podobnym kryterium, jak przy wyborze prezentu urodzinowego, czyli zainteresowaniami? W związku z tym mamy dla Was dawkę pomysłów i inspiracji na podarunki (na każdą kieszeń) dla coraz liczniejszego grona amatorów podróży!

Aparat fotograficzny

W pierwszej kolejności powinniście upewnić się, że para nie posiada już (porządnego) aparatu. Jeżeli nic na ten temat nie wiecie, lepiej nie ryzykować tym, że Wasz podarunek stanie się kolejną ozdobą na komodzie. Jeśli jednak tę kwestię macie już ustaloną, najpierw musicie oczywiście ustalić budżet, jaki przeznaczycie na sprzęt. W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania pary w podróżowaniu, możecie postawić na wiele różnych modeli — od aparatu kompaktowego po profesjonalną lustrzankę. Świetnym pomysłem, który praktycznie bez żadnych wątpliwości można wykorzystać, jest obdarowanie Młodych aparatem natychmiastowym, np. Polaroidem. Z pewnością znacie takie urządzenia — małe sprzęty, które od razu drukują wykonane zdjęcia, powinnny spodobać się każdemu i dobrze sprawdzą się podczas zagranicznych wycieczek.

New Drop

Młodzi będą zadowoleni, a Wy pewni, że Wasz prezent będzie przez nich często użytkowany.

 • Prezenty ślubne dla miłośników podróży fot. instagram.com/naty.smithx
  fot. instagram.com/naty.smithx

Spersonalizowane akcesoria

Chodzi oczywiście o eleganckie gadżety przydatne każdemu podróżnikowi, takie jak okładka na paszport, etui na dokumenty, dziennik podróży czy przywieszki bagażowe. Zazwyczaj akcesoria takie są wykonane ze skóry, na której z łatwością można wytłoczyć lub wygrawerować np. inicjały Pary Młodej lub datę ich ślubu. W ten sposób, bardzo praktyczny podarunek zyska osobisty charakter, a Was ucieszy świadomość, że para zwiedza świat z prezentem od Was przy swoim boku.

 • Prezenty ślubne dla miłośników podróży fot. instagram.com/missmonogramweddings
  fot. instagram.com/missmonogramweddings

Coś na ścianę

Nie mamy tu na myśli obrazu przedstawiającego nadmorski lub górski krajobraz.

Rynek pięknych dodatków dla miłośników odkrywania nowych miejsc jest teraz znacznie bardziej bogaty. Dzięki temu, Młodej Parze możecie podarować np. spersonalizowaną ramkę, do której będą wrzucać swoje podróżnicze oszczędności lub mapę-zdrapkę, która może stanowić nie tylko wspaniała pamiątkę, ale również ciekawą ozdobę wnętrza.

 • Prezenty ślubne dla miłośników podróży fot. instagram.com/fyndiq
  fot. instagram.com/fyndiq

Bilety lub voucher

Bilety lotnicze, wykupienie wycieczki lub vouchera, np. na podróż poślubną, to oczywiście bardzo kosztowny podarunek. Niemniej jednak, pod warunkiem, że znacie plany Pary Młodej, możecie obdarować ich tak wyjątkowym prezentem np. organizując zbiórkę razem z innymi gośćmi. Może to być na przykład podróż poślubna w Polsce. Należy mieć na uwadze natomiast, że jest to ryzykowny pomysł i najlepiej decydować się na jego wykorzystanie, kiedy naprawdę dobrze znamy Młodych. Jeżeli chcecie zaskoczyć, ale nie wydać przy tym fortuny, możecie postawić również na kartę podarunkową… Airbnb! Jak to działa? „Zasilacie” internetowe konto Nowożeńców wybraną przez Was kwotą, którą potem mogą oni wykorzystać w dowolnym czasie przy płatnościach za noclegi w formule Airbnb.

Praktyczny i pomysłowy taki prezent na pewno będzie udany.

 • Prezenty ślubne dla miłośników podróży fot. instagram.com/andreagoia
  fot. instagram.com/andreagoia

Jesteście świeżo po zaręczynach i marzycie o ślubie w egzotycznym miejscu? Koniecznie obejrzyjcie ten filmik, z którego dowiecie się, jak wygląda jego organizacja od strony praktycznej!

Rekomendowane artykuły