Tymi związkami żyliśmy w 2023 roku. Śluby, odnowienia przysięgi i nowe miłości gwiazd

Rok można podsumować na wiele sposobów. Jedni skupią się na sukcesach zawodowych, inni na osobistych osiągnięciach, jeszcze inni zrobią listę tego, czego nie udało się zrobić. My na 2023 rok chcemy patrzeć z miłością i o niej właśnie mówić. Oto najgłośniejsze śluby i związki mijających 12 miesięcy.

śluby gwiazd 2023

Trzeba przyznać, że w kwestii ślubów rok 2023 nie był specjalnie ekscytujący (szczególnie w porównaniu do 2022 roku, w którym na zawarcie związku małżeńskiego zdecydowało się wiele gwiazd, szczególnie tych działających w internecie). Tym razem na ślubnym kobiercu stanęło zaledwie kilka par, ale kroku dorównywali im Ci, którzy zdecydowali się na odnowienie przysięgi małżeńskiej – ta „nowa moda” w rodzimym showbiznesie rozgościła się na dobre i mamy wrażenie (żeby nie powiedzieć, przecieki), że ten trend utrzyma się także w 2024 roku.

Śluby gwiazd w 2023 roku: Paula Karpowicz

Jedną z bardzo emocjonujących dla nas ceremonii był ślub Pauli Karpowicz. Gwiazda muzyki disco-polo skorzystała bowiem z naszej pomocy przy organizacji całej ceremonii. Zjawiskowa uroczystość długo była opisywana przez najbardziej poczytne serwisy plotkarskie w tym kraju. Nic dziwnego – nieskromnie musimy przyznać, że cała oprawa prezentowała się naprawdę spektakularnie. Na potrzeby przyjęcia weselnego zbudowaliśmy halę namiotową. Dzięki temu mogliśmy w 100% sprostać oczekiwaniom Pary Młodej, nie patrząc na ograniczenia sali weselnej. Drzewa wisterii przy wejściu, wykonany z białego i czarnego hipsu parkiet, imponująca instalacje kwiatowe i żyrandole – to tylko niektóre elementy, które zapierały dech w piersiach. Bez wątpienia zjawiskowych akcentem dekoracyjnym był też przezroczysty dach, dzięki czemu goście mieli wrażenie, że tańczą pod rozgwieżdżonym niebem i baldachimem z kwiatów.

wesele Pauli Karpowicz
fot. Izabela Kurdyła, @paulakarpowicz

Więcej na temat tej zjawiskowej uroczystości możesz przeczytać w tym tekście.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz wzięli ślub w 2023 roku

Kolejną parą, która zdecydowała się zawrzeć związek małżeński w 2023 roku są Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz. Para wypowiedziała słowa przysięgi małżeńskiej w czwartek, 15 czerwca tuż po godzinie 17:00. Wszystko odbyło się pod gołym niebem, w bajkowej przestrzeni udekorowanej setkami (jeśli nie tysiącami) białych kwiatów. Panna młoda wystąpiła na ceremonii w ozdobionej piórami sukni o marynarkowym kroju. Jej głowę zdobił piękny fascynator, a całości dopełniał bukiet białych peonii. Pan młody postawił na klasykę – smoking z białą marynarką, czarna, wiązana mucha – to wszystko składa się na elegancki, idealny na ślub strój.

Nie będzie dla Ciebie z pewnością zaskoczeniem fakt, że i tę ceremonię relacjonowaliśmy w naszym serwisie. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć z uroczystości – koniecznie sprawdź ten tekst.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej: Anna i Robert Lewandowscy

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i jego żona to bez wątpienia najpopularniejsza para w polskim show-biznesie. Historia miłości Anny i Roberta Lewnadowskich porusza fanów, którzy chętnie śledzą życie swoich idoli w mediach społecznościowych. W lipcu Ci, których osiągnięcia zawodowe sportowców interesują tak samo, jak ich życie osobiste mieli nie lada powód do radości. Piękne fotografie z uroczystości odnowienia przysięgi małżeńskiej, którymi Anna i Robert Lewandowscy podzielili się ze swoimi fanami zdecydowanie nie pozostawiają wątpliwości, co do łączącego ich uczucia. Romantyczne ujęcia pary zachwyciły ich obserwatorów, którzy dali swojemu zachwytowi wyraz w komentarzach. Kilkudniowa celebracja odbyła się w Toskanii, a kolejne przyjęcia towarzyszące wydarzeniu były skrupulatnie relacjonowane w mediach społecznościowych.

Oczywiście tak wyjątkowe przyjęcie przyciągnęło do Toskanii wiele gwiazd z rodzimego showbiznesu. Razem z Lewandowskimi ich miłość we Włoszech celebrowali Paulina Krupińska- Karpiel, Sebastian Karpiel- Bułecka, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny, czy Zofia Zborowska- Wrona z mężem, Andrzejem Wroną. O szczegółach uroczystości możesz przeczytać tutaj.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę małżeńską w egzotycznej scenerii

Kolejną znaną parą, która zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej są Omenaa Mensah i jej mąż, Rafał Brzoska. Razem z przyjaciółmi i rodziną wybrali się na egzotyczne wakacje, podczas których odbyła się wyjątkowa ceremonia. Odświętne stroje (z elementami lokalnych tradycyji) i pełna wzruszeń uroczystość z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Na rajskie wakacje połączone ze świętem miłości wybrali się z Omeną i Rafałem między innymi ich przyjaciele – Małgosia i Radosław Majdanowie. I choć kreacja Małgosi wzbudziła wiele kontrowersji, w tym oskarżeń o próbę przyćmienia Panny Młodej, zdaje się, że przyjaźń nadal kwitnie. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Zaręczyny Marceliny Zawadzkiej i Maxa Gloecknera

Ta para długo zwlekała z potwierdzeniem informacji, które od miesięcy krążyły w kuluarach show-biznesu. 2 sierpnia prezenterka opublikowała urocze zdjęcie, które nie pozostawiało żadnych wątpliwości, że powiedziała swojemu ukochanemu TAK. Tymczasem z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że wydarzenie odbyło się dobrych kilka miesięcy wcześniej, konkretnie w maju podczas wspólnego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych.

Ślubny teledysk Rity Ory

Na nietypowy sposób ogłoszenia swojego ślubu zdecydowała się Rita Ora, która urywki ceremonii pokazała w… teledysku do piosenki You&I. Co ciekawe, ich ślub i wesele zostały przygotowane w zaledwie dwa tygodnie. Jak oboje przyznają, nie towarzyszyły temu specjalne, długie przygotowania.

Wiedzieli od razu, że całą ceremonia ma mieć kameralny, intymny wręcz charakter. – Towarzyszyło nam około ośmiu osób: bliscy przyjaciele i rodzina, oraz rodzice przez Zooma – przyznał Taika, dodając przy okazji, że szczególnie ucieszyła go obecność jego najlepszego przyjaciela Jemaine Clementa, który specjalnie na tę okazję przyleciał z Nowej Zelandii.

Skandal w tle ślubu Ewy Wachowicz

Kraków, zjawiskowa stylizacja Panny Młodej i piękne uczucie łączące Parę Młodą. Czy coś mogło zaburzyć harmonię tak cudownych chwil? Okazuje się, że tak, tyle że nie coś, tylko ktoś. Konkretnie nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska. To właśnie ją posądziły portale plotkarskie o wywołanie skandalu na ślubie Ewy Wachowicz, na którym miała pojawić się w białej sukni. Redaktorzy poczytnych serwisów zdają się nie dopuszczać do siebie myśli, że w tym samym czasie w kraju może odbywać się więcej cudownych uroczystości i za szybko połączyli fotografię Izabeli Janachowskiej w eleganckiej sukni ze ślubem Ewy Wachowicz.

Niewielki skandal, który usiłowały wywołać media, nie przyćmił jednak faktu, że Ewa i jej mąż wyglądali tego dnia absolutnie przepięknie. Efekty sesji zdjęciowej znalazły się już na jej instagramie, możemy więc podziwiać ich bardzo klasyczne i eleganckie stylizacje. Pan Młody zdecydował się tego dnia na klasyczny smoking z białą marynarką, Panna Młoda zaś postawiła na prostą, bardzo klasyczną suknię o kroju rybki, której wyjątkowego charakteru nadawał długi tren. Zamiast klasycznego bukietu na jej dłoni pojawił się wykonany z dalii i listków pistacji korsarz, a włosy zostały ułożone w piękne fale w stylu lat 20. O całej ceremonii pisaliśmy w tym tekście.

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański odnowili przysięgę małżeńską

Małżeństwem są od 10 lat, a znają się… całe życie – tak zaczynał się tekst, w którym pisaliśmy o odnowieniu przysięgi małżeńskiej przez Katarzynę Zielińską i jej męża, Wojciecha Domańskiego. Para bardzo ceni sobie swoją prywatność i zdecydowanie unika udzielania wywiadów. Instagram aktorki to jedyne medium za pośrednictwem którego fani mogą „podejrzeć” życie rodzinne gwiazdy. Jakiś czas temu, dokładnie w 10. rocznicę ślubu aktorka pochwaliła się, że jej mąż po raz drugi poprosił ją o rękę.

10 września od samego rana na InstaStories koleżanek aktorki pojawiały się jej zdjęcia w przepięknej, białej sukni. W końcu, po południu gwiazda udostępniła przepiękną fotografię, na której widać ją, jej męża i dwóch synów pary. Ekspresja, radość i miłość dosłownie biją z ekranu telefonu.

Karolina i Krzysztof Skibowie na ślubnym kobiercu

Miłość Karoliny i Krzysztofa Skiby zrodziła się z przyjaźni. Ślub wzięli, wydawać by się mogło, na przekór całemu światu. Kiedy na jaw wyszło, że Krzysztof planuje ślub z o wiele młodszą Karoliną, wiele osób uznało, że to chwilowa zachcianka, fanaberia. – Oficjalnie jesteśmy razem dwa lata, znamy się jeszcze dłużej – przyznała w rozmowie. – Ja nie chciałam ślubu – stwierdziła Karolina w programie Śluby Gwiazd. – Przez to, że to była najpierw przyjaźń, później miłość, o którą musieliśmy zawalczyć, stwierdziłam, że weźmiemy ten ślub – dodała. – To jest jedyna osoba, której nazwisko mogę przyjąć i z którą chcę być – wyjaśniła.

Organizacją całego wydarzenia zajęła się Karolina, choć Krzysztof, jak przystało na wokalistę, zajął się oprawą muzyczną. Niewątpliwym zaskoczeniem na ich weselu było menu – ułożone przez Pannę Młodą i… całkowicie wegańskie. To jednak nie ostatnia ciekawostka związana z tą uroczystością – po więcej zapraszamy na YouTube!

Ściankowy debiut Sylwii Bomby i Grzegorza Collinsa

To niewątpliwie jeden z największych coming outów tego roku. Kiedy w październiku na jednej z gal charytatywnych Sylwia Bomba pojawiła się u boku Grzegorza Collinsa portale plotkarskie rozgrzały się do czerwoności. Nie tylko razem przybyli na galę, ale też zdecydowali się zapozować razem na ściance. Ten ruch w połączeniu z relacjami na stories Sylwii, na których para nie szczędzi sobie czułych gestów rozwiały już, z pewnością, wszelkie wątpliwości.

Nie możemy tu jednak pozostać obojętni na stylizacje jednej z najgorętszych obecnie par w polskim showbiznesie. Zjawiskowa kreacja Sylwii, krwistoczerwona sukienka z odkrytymi ramionami, drapowaniem na biodrach i bardzo kobiecym rozporkiem eksponującym nogi gwiazdy wzbudziła niemałe poruszenie w serwisach plotkarskich.

Ślub LilMasti: ”Od teraz Aniela i Tomasz Woźniakowscy”

W piątek, 3 listopada, na Instagramie Anieli pojawił się wpis, na który fani influencerki czekali od bardzo dawna. Gwiazda przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomość, że poślubiła swojego wieloletniego partnera, Tomasza Woźniakowskiego. Jak czytamy w opisie zamieszczonym pod relacją fotograficzną, Aniela Bogusz i Tomasz Woźniakowski pobrali się w 10. rocznicę poznania się, 26 października 2023 roku.

Całą ceremonię pokazali na jednym z filmów, który pojawił się na ich kanale na YouTube. zeba też przyznać, że stylizacje, które para wybrała na tę uroczystość mocno zwracały uwagę. Aniela zdecydowała się na mocno zdobiony płaszcz, spod którego wystawała koronkowa złota sukienka – całość przywodziła na myśl bliskowschodnie stroje. Mąż influencerki, Tomasz, postawił na garnitur w ciemnozielonym odcieniu, do którego dopasował brązową kamizelkę i zdobiony krawat.

Ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Gdzie naprawdę się pobrali?

Końcówka listopada to moment, w którym media żyły właściwie tylko jednym wydarzeniem – właśnie wtedy na Instagramie pojawiły się zdjęcia ślubne Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia. Ich miłość narodziła się z niewinnego żartu i tak idą razem przez życie od kilku lat. Pierwsze takie spekulacje o tym, że wzięli ślub po raz pierwszy pojawiły się pod koniec 2020 roku. Wówczas aktorka zaprzeczyła tym doniesieniom, jednak kiedy kilka tygodni temu publicznie określiła swojego partnera jako „męża”, podsyciła plotki o formalizacji ich związku.

Finalnie ogłosili, że wzięli ślub 29 listopada i, jak się później okazało, nieco minęli się z prawdą, bo formalnie małżeństwem byli już miesiąc wcześniej. W końcu pod koniec listopada na Instagramach pary pojawiły się zachwycające kadry i hasztag nie pozostawiający złudzeń. #justmarried. Fani niemal natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Wśród wpisów pojawiały się jednak nie tylko życzenia szczęścia, ale także zachwyty nad stylizacją Panny Młodej, czy zapierającą dech w piersiach scenerią. Aktorka wybrała na ten najważniejszy dzień swojego życia suknię o kroju ryby uszytą z przepięknej gipiury. Kreacja podkreślała oszałamiającą figurę Agnieszki i świetnie prezentowała się na tle egzotycznego nieco pejzażu. Całość uzupełniła bukietem z suszków, które znalazły się też w dekoracjach miejsca ceremonii. Robert zdecydował się zaś na jasne garniturowe spodnie i… t-shirt.

New Drop

Sandra Kubicka powiedziała… TAK!

Sandra Kubicka i Aleksander Baron to jedna z par, która wzbudza ogromne zainteresowanie. Odkąd ogłosili, że są razem, plotki o kryzysach w ich związku pojawiają się średnio raz na kilka miesięcy. Wygląda na to, że przyszedł jednak moment, w którym wątpliwości co do siły ich uczucia zostaną rozwiane. Podczas wycieczki do Dubaju Aleksander oświadczył się swojej ukochanej. Nagranie trafiło do sieci.

Baron oświadczył się ukochanej podczas zwiedzania Miracle Garden w Dubaju, przy rzeźbie złożonych w kształt serca dłoni. Na nagraniu widać, jak Aleksander uklęknął przed Sandrą i poprosił ją o rękę – sądząc po reakcji, influencerka niczego się nie spodziewała.

Rekomendowane artykuły