Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz - ślub

Bajkowy ślub Katarzyny Niezgody i Pawła Markiewicza

Dla znawców rodzimego showbiznesu nie jest tajemnicą, że Katarzyna Niezgoda zyskała szeroką rozpoznawalność dzięki związkowi z Tomaszem Kammelem. Para przez wiele lat bywała razem na ściankach wszystkich znaczących imprez w tym kraju. I choć wydawało się, że sielanka trwa w najlepsze, w 2015 roku poinformowali media o rozstaniu.

Niedługo później Katarzyna Niezgoda zupełnie zmieniła swoje życie. W mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się zdjęcia z jej nowym partnerem, Pawłem Markiewiczem. Nie brakowało czułości, romantycznych opisów i poruszających wyznań.

Zobacz także: Ślub jordańskiego następcy tronu. Mamy zdjęcia pierwszych stylizacji, jest księżna Kate!

Łączące ich uczucie zaprowadziło ich w końcu do Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie, otoczeni bliskimi złożyli słowa przysięgi małżeńskiej.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz
fot. Instagram/viva_magazyn

Ceremonia zaślubin odbyła się w czwartek, 15 czerwca tuż po godzinie 17:00. W bajkowej przestrzeni udekorowanej setkami (jeśli nie tysiącami) białych kwiatów zakochani ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

New Drop
Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz
fot. Instagram/viva_magazyn

Panna młoda wystąpiła na ceremonii w bardzo ciekawej, ozdobionej piórami sukni o marynarkowym kroju. Jej głowę zdobił piękny fascynator, a całości dopełniał bukiet białych peonii.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz
fot. Instagram/viva_magazyn

Pan młody postawił na klasykę – smoking z białą marynarką, czarna, wiązana mucha – to wszystko składa się na elegancki, idealny na ślub strój.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz – historia związku

Skoro wiemy już, jak wyglądała bajkowa ceremonia, przypomnijmy, kim są główni bohaterowie tego wydarzenia. Katarzyna Niezgoda znana jest najbardziej jako przedsiębiorcza i błyskotliwa bizneswoman. Niektórzy nie wiedzą, że oprócz bogatego doświadczenia zawodowego (pracowała jako dyrektor w wielu znanych brandach, w tym Nestle Polska, BPH, Peako, stała też na czele marki modowe Deni Cler Milano), ma też dorobek naukowy – na Uniwersytecie Warszawskim uzyskała tytuł doktora nauk politycznych. Obecnie zajmuje się głównie pozyskiwaniem pracowników wyższego szczebla do największych korporacji w kraju.

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz
fot. Instagram/pawelmarkiewicz_aktor

Jej nowo poślubiony mąż, Paweł Markiewicz z wykształcenia jest magistrem budownictwa (ukończył studia na Politechnice Wrocławskiej), ale nie pracuje w zawodzie. Gdyby trzeba było opisać to, czym zajmuje się na co dzień jednym tylko słowem, najbardziej adekwatne byłoby z pewnością artysta, choć nie oddawałoby to w pełni jego pasji. Markiewicz jest biznesmenem, występuje też jako muzyk disco polo i aktor. Dotychczas występował głównie w serialach paradokumentalnych, grał też epizody w najbardziej znanych polskich produkcjach.

Zdjęcie główne: Instagram/viva_magazyn

Rekomendowane artykuły