Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Omenaa Mensah i jej mąż, Rafał Brzoska wybrali się na Przylądek Dobrej Nadziei (jak zdradzili w jednym z wywiadów), gdzie, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, ponownie ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Jak wyglądała uroczystość?

summer sale janachowska.pl

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli drugi ślub

Warto zazanczyć, że szczęśliwi (ponowni) nowożeńcy nie podzielili się jeszcze ze światem radosną nowiną. W ich imieniu zdjęcia i nagrania z uroczystości wrzuciła do sieci ich przyjaciółka, która towarzyszyła im w tej niesamowitej podróży. Małgorzata Rozenek-Majdan, bo o niej mowa, o na swoim profilu na Instagramie serię pięknych fotografii.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
fot. Instagram/m_rozenek

Wyjątkowa, bardzo egzotyczna ceremonia to zdecydowanie niecodzienne wydarzenie. Podniosła atmosfera i celebracja miłości udzieliły się, zdaje się, Małgosi, która w załączonym do zdjęć opisie sama wyznała gorące uczucie nowożeńcom.

To był najpiękniejszy ślub, na jakim byliśmy… Z szacunku do świata, ze zrozumienia różnorodności, wielkiej miłości do sobie nawzajem i innych, powstała ceremonia zapierająca dech w piersiach. Dziękujemy, że mogliśmy być jej częścią. Jak cała Wasza rodzina i wszyscy przyjaciele – Kochamy Was, na dobre i na złe, zawsze.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
fot. Instagram/m_rozenek

Zachwycające kreacje na drugim ślubie Omeny Mensah i Rafała Brzoski

To, co przykuwa uwagę, oprócz, oczywiście, oszałamiajacych okoliczności przyrody, to kreacje, na które postawiła Omenaa Mensah i Małgosia Rozenek- Majdan. Panna Młoda zdecydowała się na dopasowaną suknię wiązaną na karku z głębokim dekoltem i długim trenem. Wykonana została z ozdobionej piórkami tkaniny, które pięknie podkreślały każdy jej ruch. Głęboko wycięte plecy przysłoniła naszyjnikiem z kwiatów, a na głowę założyła wykonaną z roślin koronę.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła zaś na błyszczącą suknię w kolorze pudrowego różu. Odkryte ramiona i głęboki dekolt na plecach z pewnością zwracały uwagę, ale od razu odpowiadamy – nie przyćmiła Panny Młodej.

New Drop

Zobacz także: Gwiazdy na ślubach bliskich i przyjaciół. Czy któraś przyćmiła pannę młodą?

Omena Mensah i Rafał Brzoska
fot. Instagram/m_rozenek

Całą stylizację uzupełniła delikatnymi sandałkami i biżuterią oraz, podobnie jak Omenaa Mensah założyła ozdobę z żywych roślin, która jednak była zdecydowanie mniej efektowna niż ta, na którą zdecydowała się Panna Młoda.

Rekomendowane artykuły