Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską. Gwiazda zachwyca w pięknej sukni

Anna i Robert Lewandowscy to bez wątpienia najpopularniejsza para w polskim show-biznesie. Historia miłości jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i jego pięknej i przedsiębiorczej żony porusza fanów, którzy chętnie śledzą życie swoich idoli w mediach społecznościowych. W piątkowy wieczór małżonkowie dali swoim obserwatorom kolejny powód do radości. Na instagramowych profilach Ani i Roberta pojawiły się bowiem wyjątkowe zdjęcia.

Anna i Robert Lewandowscy

Jedna z najpopularniejszych power-couple nie tylko w Polsce, ale i na świecie od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Każdy ich krok śledzą nie setki, nie tysiące, ale miliony ludzi na całym świecie. Para strzeże swojej prywatności, jednak raz na jakiś czas pokazują fanom piękne kadry ze swojego życia. Tak też stało się tym razem.

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę

Piękne fotografie, którymi Anna i Robert Lewandowscy podzielili się ze swoimi fanami zdecydowanie nie pozostawiają wątpliwości, co do łączącego ich uczucia. Romantyczne ujęcia pary zachwyciły ich obserwatorów, którzy dali swojemu zachwytowi wyraz w komentarzach.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Uwagę na zdjęciach zwracają jednak nie tylko widoczne gołym okiem uczucia. Zachwycające stylizacje obojga małżonków również nie pozostały niezauważone. Ania postawiła w tym wyjątkowym dniu na piękną suknią wykonaną z koronki.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Prosty krój przepięknie podkreślał jej nieskazitelną figurę. Głęboki dekolt, odkryte plecy i włosy ułożone w piękne fale – trzeba przyznać, że całość wyglądała naprawdę oszałamiająco.

Nie mniej spektakularnie prezentował się w tym wyjątkowym dniu Robert, który zdecydował się na kremowy garnitur i żeby dodatkowo podkreślić wakacyjny vibe stylizacji uzupełnił ją jasnymi mokasynami.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/_rl9

Italo Disco Anny i Roberta Lewandowskich

Ceremonia, która odbyła się w malowniczej scenerii z pewnością była jedną z tych bardziej bajkowych. Widać to dokładnie na stories, które w internecie zamieściła Ania i jej goście.

Zobacz także: Jak się ubrać na ślub w 2023 roku? Najlepsze stylizacje dla gości weselnych

Wśród bliskich, którzy razem z małżonkami celebrowali te wyjątkowe chwile była Paulina Krupińska-Karpiel z mężem, Sebastianem Karpiel-Bułecką, Karla Gruszecka, czy Milena Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/lewandowskamilena7

W mediach społecznościowych influencerek pojawiły się kadry z imprezy opisanej jako „Italo Disco” – być może właśnie to był motyw przewodni wesela (ewentualnie przyjęć jemu towarzyszących). Siostra piłkarza postawiła na czerwoną mini z cekinów, a jej mąż zdecydował się na marynarkę w tym samym kolorze.

Na równie spektakularną stylizacje zdecydowała się Paulina Krupińska Karpiel. Sukienka w kolorze soczystej fuksji i włosy ułożone w eleganckie fale przywoływały na myśl stylizacje włoskiej gwiazdy Rominy Power.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/pkrupinska

Całą stylizację modelka i prezenterka uuzupełniła pięknymi, metalicznymi sandałkami, chokerem i kopertówką. Uwagę zwracają też duże okulary przeciwsłoneczne.

Znani goście na drugim weselu Anny i Roberta Lewandowskich

W piątkową noc Instagram dosłownie zalała fala zdjęć z imprezy zorganizowanej przez sławnych małżonków. Oprócz wspomnianej już Pauliny Krupińskiej-Karpiel, na przyjęciu pojawiła się też Marina Łuczenko z mężem Wojtkiem Szczęsnym.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/marina_official

Piosenkarka zdecydowała się na nieco ekstrawagancką kreację z motywem włoskiego malarstwa, Wojtek zaś zdecydował się, podobnie jak Robert, na jasny, dwurzędowy garnitur, a stylizację uzupełnił kapeluszem.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/zborowskazofia

Dzień wcześniej, na imprezie w stylu „italo disco” bawiła się też Zosia Zborowska z mężem, Andrzejem Wroną. Ektrawagancka stylizacja pary zachwyciła fanów, którzy docenili każdy detal – włącznie z cekinowymi szortami siatkarza.

New Drop

Obserwatorom na Instagramie nie umknęła także druga stylizacja Pauliny Krupińskiej. Na drugie wesele Anny i Roberta Lewandowskich złożyła długą suknię w kolorze wrzosowym z bardzo efektownymi wycięciami i odsłoniętymi plecami.

Anna i Robert Lewandowscy
fot. Instagram/pkrupinska

Rekomendowane artykuły