Zjawiskowa kreacja Jennifer Lopez na premierze filmu ” Wyjdź za mnie”

52-letnia piosenkarka, aktorka i bizneswoman Jennifer Lopez zagrała główną rolę w nowej komedii romantycznej "Marry Me"- tłumacząc na polski "Wyjdź za mnie". Film pełen piosenek i wątków miłosnych, miał swoją światową premierę 8 lutego. W Polsce do kin trafi 11.02. Data z pewnością nie jest przypadkowa. "Wyjdź za mnie" to idealna propozycja na walentynki!

Zjawiskowa kreacja Jennifer Lopez na premierze filmu " Wyjdź za mnie" 111893

Marry Me – Wyjdź za mnie

JLO jako przyszła panna młoda u boku Malumy? Film zapowiada się naprawdę ciekawie. Komedia romantyczna z taką obsadą to absolutny must have do obejrzenia w tym roku. Kilka dni temu na naszym portalu opublikowałyśmy listę filmów, które powinna zobaczyć każda narzeczona. Znajdziecie ją klikając tutaj. „Marry Me” to pozycja, którą zdecydowanie należy dodać do tej listy!

JLO na premierze filmu

Czwartkowa noc w Los Angeles, zdecydowanie należała do Jennifer. Gwiazda na premierze filmu, pojawiła się w krótkiej koronkowej kreacji Giambattista Valli’s Love Collection, która z pewnością przypadnie do gustu niejednej pannie młodej. Suknia na długi rękaw, w połączeniu z zabudowanym dekoltem i długością mini do strzał w dziesiątkę.

Steal her look

Poniżej zostawiamy propozycję stylizacji inspirowaną lookiem Jennifer z Los Angeles.

Wedding Dream TV

Rekomendowane artykuły