Andziaks i Luka powiedzieli sobie TAK! Uroczystość w klimacie royal wedding

Oczywiście w social mediach pary nie zabrakło relacji z przygotowań do ślubu, samej ceremonii, jak i weselnej zabawy. Influencerzy na czas weselnych przygotowań zdecydowali się na pomoc wedding plannerki.

Andziaks i Luka powiedzieli sobie TAK! Uroczystość w klimacie royal wedding 112313

Za makijaż ślubny była odpowiedzialna Magdalena Pieczonka, a za włosy ekipa Sylwii Gaczorek. Obie kobiety bawiły się na weselu jako goście.

Pannę młodą do ołtarza poprowadził jej ojczym Wojciech Kurowski.

Andziaks i Luka – Ślub w plenerze

Andziaks (Angelika Zając) i Luka (Łukasz Trochonowicz) powiedzieli sobie tak podczas uroczystości w plenerze. Towarzyszyło im mnóstwo kwiatów, głównie niebieskich hortensji, za które… zapłacili majątek. Jak poinformowała fanów sama Andziaks:

Te 30 tysięcy, co ja powiedziałam, to ja myślałam, że my tak zapłacimy, a zapłaciliśmy ponad 100. Dużo ponad. Nie będziemy mówić ile, ale bardzo dużo.

Andziaks
baner summer sale

Cóż, trzeba przyznać, że efekt finalny zrobił niesamowite wrażenie! Podobnie jak kreacja, w której Andziaks poszła do ołtarza.

Za jej kreację tego dnia był odpowiedzialny Robert Czerwik. Jak napisał sam projektant na swoim Instagramie [pisownia oryginalna]:

Na wstępie chciałem podziękować Ci kochanie @andziaks za zaufanie i piękny wspólny czas ♡ Nie ukrywam że był to najbardziej pracochłonny projekt w mojej karierze:) tysiące ręcznie wyciętych płatków… trzy rodzaje organz… godziny pracy… nasze wspólne dzieło sztuki… ubierzesz dziś w tym najważniejszym dniu… radość którą widziałem na twojej twarzy jest dla mnie najpiękniejszym wspomnieniem ♡♡♡ życzę Wam kochani szczęścia na nowej drodze życia:* I niebawem będę pił wasze zdrowie!!!!


Instagram/@robertczerwik

Dodajmy, że do stworzenia kreacji potrzebne było 100 metrów materiału!

Przy całym rozmachu na ślubie nie zabrakło także tradycyjnych akcentów: para została powitana chlebem i solą, a pan młody przeniósł pannę młodą przez próg.

Andziaks postanowiła się przebrać dwa razy. Do tańców na parkiecie miała krótszą wersję ślubnej sukni, a wieczorem postawiła na cekinową, długą suknię na ramiączkach.

Na ślubie Andziaks i Luki pojawiło się wiele znanych osób, takich jak Ola Nowak, Michał Milowicz czy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, którzy niedawno bawili się na własnym weselu

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

fot. lider Instagram/@andziaks

Rekomendowane artykuły