Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw- Świątek i Kacper Świątek zostaną rodzicami

Modelka i influencerka od dłuższego czasu dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego. W sieci śledzi ją ponad 340 tysięcy osób, które chętnie komentują kolejne posty swojej idolki.

summer sale janachowska.pl

Po wielu zawirowaniach znalazła szczęście u boku Kacpra Świątka, z którym zdecydowała się budować wspólną przyszłość. Para wychowuje córeczkę Oli z poprzedniego związku, Polę. Zgodnie z decyzją ojca dziewczynki nie mogą jej jednak pokazywać w mediach społecznościowych.

Aleksandra Żuraw w ciąży
fot. Instagram/aleksandrazuraw

Zobacz także: Gwiazdy na ślubach bliskich i przyjaciół. Czy któraś przyćmiła pannę młodą?

W niedzielny poranek Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek podzielili się z fanami radosną nowiną. Na Instagramie umieścili razem wzruszające nagranie, które nie pozostawia złudzeń – spodziewają się dziecka! Na nagraniu widać całkiem już spory brzuszek, wygląda więc na to, że maluszek pojawi się na świecie jeszcze w tym roku.

Aleksandra Żuraw w ciąży
fot. Instagram/aleksandrazuraw

Przyszłym rodzicom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwo zdrowia dla wszystkich, przede wszystkim dla Maluszka. Bądźcie szczęśliwi!

Aleksandra Żuraw i Kacper Świątek: jak przygotowywali się do ślubu?

Jeśli śledzicie uważnie nasze social media i kanał Party & Wedding – Izabela Janachowska na YouTube, wiecie z pewnością, że Aleksandra Żuraw była naszym gościem kilkukrotnie. W programie Salon Marzeń wybierała suknię na swój ślub, który odbył się w ubiegłym roku. Jak przebiegła wizyta? Czy Oli udało się znaleźć wymarzoną kreację? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, koniecznie nadróbcie ten odcinek:

A jeśli spodobała Ci się suknia, którą wybrała Ola, Ty także możesz taką mieć! Model wciąż dostępny jest w Concept Store i na janachowska.pl

Tuż po ślubie para odwiedziła nas ponownie. Świeżo upieczeni małżonkowie opowiedzieli naszej redaktor naczelnej Izabeli Janachowskiej jak przebiegła uroczystość.

New Drop

Jak to się stało, że brat Panny Młodej zapomniał zawieźć ją do kościoła? Dlaczego Ola musiała malować się sama i co powiedział do niej jej przyszły mąż, kiedy zobaczył ją przed ołtarzem? To był zdecydowanie dzień pełen bardzo zaskakujących zwrotów akcji!

Zdjęcie główne: Alicja Monastyrska

Rekomendowane artykuły