Festiwal piękna w Nowym Sączu. Zaskakująca gala Miss Supranational Kiedy wybory Miss Polski?

Festiwal piękna w Nowym Sączu. Zaskakująca gala Miss Supranational Kiedy wybory Miss Polski? 125707

Festiwal Piękna w Nowym Sączu: nasze suknie na gali Miss Supranational

Na relacji InstaStories widzieliście nasze przygotowania do wyjazdu na galę Miss Polski do Nowego Sącza. Oprócz sukienek ślubnych i wieczorowych przygotowanych dla kandydatek do tytułu najpiękniejszej Polki, zabraliśmy kilka „zapasowych kreacji” i maszyny do szycia, żeby na miejscu móc wykonać poprawki.

Na miejscu, już w piątek, okazało się, że nasza zapobiegliwość okazała się prawdziwym wybawieniem dla dziewczyn, które tego dnia startowały w konkursie Miss Supranational.

Miss Polski
Fot. Alicja Monastyrska

Podczas przygotowań do wieczornej gali okazało się, że Miss Grecji i Chorwacji mają problem ze swoimi kreacjami. Kryzys był na tyle poważny, że nie mogły one wystąpić w przygotowanych przez siebie sukniach. Na szczęście na miejscu byliśmy my. Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy nie pomóc w takiej sytuacji. W końcu Concept Store i sklep janachowska.pl powstały właśnie po to, żeby spełniać marzenia.

Miss Polski
Fot. Alicja Monastyrska

Nasze krawcowe ekspresowo dopasowały kreacje do figury dziewczyn i już za chwilę mogliśmy je podziwiać na scenie. Oczywiście, jeśli macie ochotę, Wy Też możecie poczuć się jak najpiękniejsza kobieta na świecie – suknie, w których dziewczyny prezentowały się na wybiegu dostępne są na janachowska.pl i w Concept Store.

Kandydatki na Miss Supranational to niejedyne kobiety, którym pospieszyliśmy na ratunek w piątkowy wieczór. Na scenie w sukni z naszej kolekcji wystąpiła też gwiazda wieczoru – Sara Chmiel.

Miss Polski
Fot. Alicja Monastyrska

Zjawiskowa, czarna kreacja o kroju księżniczki. Zachwycający, nietypowy krój gorsetu zdecydowanie przyciąga uwagę. Nie mogliśmy oderwać od Sary wzroku, a, sądząc po Waszych wiadomościach, Wam też bardzo się spodobało.

Festiwal Piękna w Nowym Sączu. Kiedy gala Miss Polski?

Oczywiście emocje, które towarzyszyły nam w piątek to nic, w porównaniu do tego, co czeka nas już w niedzielę. Przygotowania trwają już od wielu, wielu tygodni i nie skłamiemy, jeśli powiemy, że jest w nie zaangażowany cały nasz team.

Zobacz także: Festiwal Piękna 2023: to będzie mój podwójny debiut

Wszystko zaczęło się jednak od przymiarek, które kilka tygodni temu odbyły się w Concept Store. Jesli jesteście ciekawi, jak wyglądały – na kanale Party & Wedding – Izabela Janachowska pojawił się wczoraj vlog.

Jeśli, tak jak my, jesteście ciekawi, czy nasze starania przyniosą oczekiwane rezultaty i jak w roli jurorki sprawdzi się Izabela Janachowska – śledźcie galę Miss Polski. Transmisja z Nowego Sącza już jutro, w niedziele, 16 lipca 2023 roku o godzinie 20:00, oczywiście w Polsacie.

Zdjęcie główne: Alicja Monastyrska

Rekomendowane artykuły