Zabieramy Was na backstage! Jak wyglądały przygotowania do gali Miss Polski?

Zabieramy Was na backstage! Jak wyglądały przygotowania do gali Miss Polski? 125780

Przygotowania do gali Miss Polski w Concept Store – Izabela Janachowska

Zanim wybraliśmy się naszym zapakowanym po brzegi Wedding Busem do Nowego Sącza, cały zespół Izabela Janachowska – Concept Store pracował w pocie czoła w Warszawie.

Wszystko zaczęło się w czerwcu, kiedy w naszym salonie pojawiły się najpiękniejsze dziewczyny ze wszystkich zakątków w kraju. 32 zachwycające kobiety mierzyły nasze kreacje. Każdej z nich przyświecał jeden cel – znaleźć tę, która sprawi, że w oczach pojawi się błysk.

Festiwal Piękna przygotowania do gali Miss Polski
fot. mat. prasowe

W tym przypadku zadanie było tym trudniejsze, że każda z kandydatek do tytułu Miss Polski musiała wybrać nie jedną, a dwie kreacje: ślubną i wieczorową. W tym miejscu musimy przyznać, że na początku obawialiśmy się wyzwania, które postawiła przed nami nasza redaktor naczelna. Przygotowanie 64. sukien na tak wyjątkowe wydarzenie speszyłoby chyba każdego, prawda?

Festiwal Piękna przygotowania do gali Miss Polski
fot. mat. prasowe

Kiedy już wszystkie kandydatki wybrały najpiękniejsze (dla siebie) suknie przyszedł czas na dopasowanie kreacji do każdej z nich. To było prawdziwe wyzwanie! W ciągu jednego dnia zrobić wszystkie pomiary, opisać modele tak, żeby w dniu gali bez problemu odnaleźć i dopasować suknię do kandydatki – to było wyjątkowo trudne wyzwanie logistyczne, ale finalnie wszystko się udało!

New Drop
Festiwal Piękna przygotowania do gali Miss Polski
fot. mat. prasowe

Jak dokładnie przebiegały przymiarki? To możecie zobaczyć w najnowszym vlogu, który od piątku dostępny jest na kanale Party & Wedding – Izabela Janachowska.

Przygotowania do gali Miss Polski w Nowym Sączu

Jeśli śledzicie uważnie nasze social media (a jeśli nie, to najwyższa pora to nadrobić), wiecie z pewnością, że do serca Małopolski wyruszyliśmy już w czwartek. Wszystko dlatego, że potrzebowaliśmy czasu, żeby wszystko dopracować. Razem z nami do Nowego Sącza pojechało kilkadziesiąt sukien, maszyny do szycia, żelazka – wszystko, co mogło okazać się niezbędne, żeby dostarczyć widzom i kandydatkom do tytułu najpiekniejszej Polki niezapomnianych emocji i wyjątkowych kreacji.

Przygotowania do gali Miss Polski
fot. Alicja Monastyrska

Już w piątek okazało się, ze nasza obecność okazała się wybawieniem dla uczestniczek konkursu Miss Supranational. Kandydatki z Grecji i Chorwacji nie mogły założyć własnych sukien, ruszyliśmy im więc na ratunek. Na szczęście przezornie zabraliśmy ze sobą kilka sukien więcej.

Zobacz także: Festiwal piękna w Nowym Sączu. Zaskakująca gala Miss Supranational

Oczywiście na miejscu przez cały czas rozstawiony był też nasz Wedding Bus. Dziękujemy, że tak tłumnie go odwiedzaliście – spotkania z Wami to dla nas zawsze ogromna przyjemność. Miło jest wiedzieć, że tam, po drugiej stronie ekranu są ludzie, dla których nasza praca jest inspiracją i pomocą w organizacji najważniejszych momentów w ich życiu.

przygotowania do gali Miss Polski
fot. Alicja Monastyrska

Zanim jednak nasze suknie pojawiły się na scenie, nasz team z Izabela Janachowska – Concept Store w pocie czoła dopracowywał wszystkie suknie, tak, aby efekt finalny zapierał dech w piersiach. Kreacje na miejscu przechodziły finalne poprawki, a przygotowania do gali Miss Polski trwały, dosłownie, do ostatniej chwili. Wszystko po to, aby na nowosądeckiej scenie spełniały się marzenia dziewczyn, które postanowiły zawalczyć o swoje szczęście. To ogromny zaszczyt, że mogliśmy być częścią ich drogi.

przygotowania do gali Miss Polski
fot. Alicja Monastyrska

Nie będziemy ukrywać, że efekty naszej ciężkiej, wielotygodniowej pracy obserwowaliśmy na nowosądeckiej scenie z niemałą dumą. Wszystkie dziewczyny wyglądały absolutnie oszałamiająco w kreacjach z Izabela Janachowska – Concept Store. Ogromne gratulacje także dla Angeliki Jurkowianiec, która od wczoraj nosi tytuł najpiękniejszej Polki.

concept store

Rekomendowane artykuły