Kourtney Kardashian jest w ciąży! Jak ogłosiła radosną nowinę?

Rok temu Kourtney została szczęśliwą żoną Travisa Barkera. Jak wynika z doniesień, ich miesiąc miodowy nie kończy się. Dodatkowo okazuje się, że para już od wielu miesięcy stara się o dziecko. Ich marzenie nareszcie się spełniło!

Kourtney Kardashian jest w ciąży! Jak ogłosiła radosną nowinę? 124291

Sprawdź: Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli ślub! – welon zwraca szczególną uwagę!

Kolejne dziecko w klanie Kardashianów

16 czerwca w Los Angeles odbył się koncert Blink-182. W pierwszym rzędzie pojawiła się żona Travisa, trzymająca w ręku baner z napisem „Travis, jestem w ciąży”. Uśmiechnięta Kourtney szybko pojawiła się na telebimach. Zauważył ją jeden z wokalistów. W tym samym momencie przerwał koncert i poinformował Travisa o całym zajściu. Oszołomiony perkusista zszedł na widownie i mocno przytulił swoją żonę.

Nagranie szybko stało się viralem w sieci. Właśnie w taki sposób 44-letnia Kardashianka zdecydowała się ogłosić światu radosną nowinę. Pod postem posypały się gratulacje.

New Drop

Czy Travis wiedział o ciąży?

Wychodzi na to, że mąż gwiazdy wiedział już dużo wcześniej, że zostanie tatą. Dwa dni po zdarzeniu Kourtney dodała na swojego Instagrama serię zdjęć zza kulis całego wydarzenia, na których widać już mocno zaokrąglony brzuszek gwiazdy. Fani zaczęli snuć domysły i komentować, że Travis już wcześniej wiedział o ciąży, a pomysł z tabliczką miał być sposobem na przekazanie radosnej nowiny światu.

Kolejna ciąża w klanie Kardashianów to ogromne wydarzenie. Pewnie już niebawem będziemy świadkami hucznego świętowania.

Przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

fot. East News

Rekomendowane artykuły