Wyjątkowa sesja zdjęciowa i panel na See Bloggers. „Gdzie jest ten rząd asystentek, które podobno mam?”

Kolejny odcinek jednej z ulubionych serii na kanale Wedding&Party Dream - Izabela Janachowska właśnie został opublikowany. Vlogi, w których nasza redaktor naczelna pokazuje, jak od kulis wygląda jej życie cieszą się nieprzeciętną popularnością. Tym razem towarzyszyliśmy Izabeli Janachowskiej z kamerą podczas sesji zdjęciowej z okazji Dnia Matki oraz na wyjeździe na konferencję twórców internetowych See Bloggers.

vlog

Jak zachęcić 4-latka do pozowania do zdjęć?

Jednym z wydarzeń, na które Izabela Janachowska zabrała ze sobą kamery była sesja zdjęciowa do magazynu Viva!, która odbyła się na pływającej po Wiśle barce. Fotografie były o tyle szczególne, że wzięła w nich udział nie tylko nasza redaktor naczelna, ale również jej synek, Chrisek.

baner

Rezolutny 4-latek rozkochał w sobie całą ekipę i bardzo chętnie z tych względów korzystał. Okazało się, że udało mu się nawet wynegocjować z mamą pewne korzyści w zamian za udział w sesji. – To jest okropne tak przekupić dziecko zabawką, ale czasem, kiedy już nie ma wyjścia a jest cała ekipa i wszyscy pracujemy na jeden efekt, trzeba sięgnąć po mało wychowawcze, acz skuteczne sposoby – przyznała.

vlog Izabela Janachowska
fot. Instagram/izabelajanachowska

Ten materiał to też idealny dowód na to, że praca na sesji nie zawsze jest łatwa i przyjemna. To, co na fotografii wygląda jak ekskluzywne wakacje w rzeczywistości jest okupione długimi godzinami pracy, nie zawsze w wygodnej pozycji, czy w sprzyjających warunkach.

Vlog Izabeli Janachowskiej: wyjazd na See Bloggers i panel ekspercki

Tego, czym jest See Bloggers nikomu, kto funkcjonuje w internecie nie trzeba tłumaczyć. Największa w Polsce konferencja dla influencerów już od kilku lat ściąga do Łodzi największych twórców w kraju. W ciągu dwóch dni uczestnicy wydarzenia mogą wziąć udział w panelach eksperckich, podczas których dowiedzą się, jak dbać o swoją markę, jak ją budować i rozwijać.

Zobacz także: Plejada influencerów w Łodzi. Jak gwiazdy sieci ubrały się na See Bloggers?

W tym roku na See Bloggers pojawiła się też w charakterze prelegentki Izabela Janachowska. Jak sama przyznała, jest podekscytowana swoim debiutem. W Łodzi opowiadała o tym, jak budować swoją markę osobistą, od czego zacząć i jak prowadzić narrację. To była jedna z okazji do tego, żeby podzielić się z odbiorcami przemyśleniami na temat funkcjonowania w sieci. Uczestnicy panelu dowiedzieli się, jak od kulis wygląda jej praca. Ciekawym spostrzeżeniem było bez wątpienia to, że w przypadku Izabeli Janachowskiej dwa światy, o których mówi się, że są ze sobą niekompatybilne: internet i telewizja od lat się ze sobą przenikają. W końcu to dzięki popularności zdobytej w telewizji rozpoczęła działalność w sieci, a program „Śluby gwiazd”, który powstał w internecie trafił do telewizji, gdzie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co jeszcze działo się w Łodzi? Sprawdźcie, oglądając nasz najnowszy vlog:

New Drop

Rekomendowane artykuły