Dziarma zaręczyła się w Paryżu. Jaki pierścionek wybrał jej ukochany?

Czy istnieje coś bardziej romantycznego niż zaręczyny w Paryżu, mieście zakochanych? Okazuje się, że nawet dla raperki Dziarmy, to spełnienie marzeń. Właśnie przekazała swoim obserwatorom tą wyjątkową wiadomość – na jej palcu pojawił się pierścionek! I to nie byle jaki! Zobaczcie jaką biżuterię wybrał jej ukochany.

dziarma zaręczyny

Miłość jest w powietrzu

Dziarma to artystka, która znana jest przede wszystkim z tego, w jak brawurowy sposób weszła do świata polskiego rapu. Branża zdominowana do tej pory przez mężczyzn, musiała wpuścić w swoje szeregi młodą raperkę – jej talentu nie można było ignorować!

Dziarma dała poznać się jako twarda, pewna siebie kobieta, która dąży do celu. Kiedy pod koniec roku ukazała się jej debiutancka płyta, fani zauważyli jednak, że to coś zupełnie innego niż muzyka, którą tworzyła do tej pory. Bardzo osobiste kawałki skłoniły do myślenia.

Szybko okazało się, że wszystko za sprawą…miłości. Serce Dziarmy podbił przystojny tatuażysta!

Romatyczne zaręczyny w Paryżu

Artystka niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Fani od pewnego czasu spekulowali już, że w jej życiu musiał pojawić się ktoś wyjątkowy i mieli rację. Raperka nie ma zamiaru dłużej ukrywać swojego szczęścia.

Razem z ukochanym wybrali się na romantyczny wyjazd do Paryża, a tam Kamil Leszcz, w świecie tatuażu znany jako Rest Murato, postanowił się oświadczyć. Dziarma oczywiście przyjęła oświadczyny, a pierścionkiem pochwaliła się na Instagramie.

Rękę mu już oddałam jak tatuował, ale teraz to już nie ma ucieczki Kamilku! – podpisała jedną ze swoich relacji.

Wyjątkowy pierścionek

O tym, że Dziarma lubi nietypowe dodatki wiadomo nie od dziś. Na szczęście wiedział o tym również jej ukochany i wybierając pierścionek zaręczynowy przeszedł samego siebie. Widać, że doskonale zna swoją przyszłą żonę! Na palcu piosenkarki pojawił się niezwykły pierścionek z ciemnym oczkiem, otoczony maleńkimi kryształkami. To piękna biżuteria, która oddaje niebanalny styl i zadziorny charakter przyszłej Panny Młodej.

New Drop

Widać, że para jest w sobie naprawdę zakochana, a od szczęśliwej Dziarmy bije prawdziwy blask!

Zdjęcie główne: Instagram @dziarmadziarma

Rekomendowane artykuły