Festiwal Piękna przygotowania do gali Miss Polski

Festiwal Piękna w Nowym Sączu. Mój debiut w jury

Organizatorzy konkursu Miss Polski w tym roku powierzyli mi dwie bardzo ważne i odpowiedzialne role. Jeśli śledziliście poprzednie edycje, wiecie doskonale, że dotychczas w Nowym Sączu występowałam jako prowadząca. Ta rola, co prawda, mocno ewoluowała: podczas gdy w 2021 roku prowadziłam, u boku Krzysztofa Ibisza konkurs Miss Polski, tak rok później powierzono mi także misję prowadzenia konkursu Mister Supranational 2022 w języku angielskim.

Dziś, z perspektywy czasu, trudno mi powiedzieć, czy czułam większą ekscytację, czy stres. W tym roku ponownie będą mi towarzyszyć ogromne emocje, bo na konkursie Miss Polski 2023 zasiądę w jury.

Festiwal Piękna
fot. mediacreative.pl

Oczywiście bardzo się cieszę na to zupełnie nowe doświadczenie w moim życiu, ale czuję też odpowiedzialność za decyzje, jakie będę musiała podjąć. Na szczęście nie będę tam sama – już wiem, że obok mnie na fotelach jurorek zasiądą m.in. Ewa Wachowicz i Marcelina Zawadzka, jestem więc pewna, że razem będziemy w stanie wybrać najpiękniejszą Polkę.

Kandydatki do tytułu Miss Polski w moim Concept Store

Rola jurorki na Festiwalu Piękna, to jednak niejedyne zadanie, jakie powierzyli mi organizatorzy. Razem z teamem Concept Store będziemy mieli przyjemność zaprezentować na scenie Miss Polski dwie kolekcje sukien.

Zobacz także: Zobacz nowości w Concept Store i weddingdream.shop.

Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki wystąpią podczas konkursu w sukniach ślubnych i sukniach wieczorowych, które możecie znaleźć w warszawskim salonie.

New Drop
Festiwal Piękna
fot. mediacreative.pl

Kilka dni temu odbyły się pierwsze przymiarki i, muszę przyznać, jestem zachwycona ich efektem. Trzydzieści dwie dziewczyny szturmem podbiły salon i wybrały dla siebie najpiękniejsze suknie na lipcową galę. Jest mi tym bardziej miło, że wielokrotnie usłyszałam wtedy, że wybór jest wyjątkowo trudny, bo wszystkie są piękne. Każda osoba, która tworzy kreacje chciałaby taki komplement usłyszeć.

fot. Piotr Siliniewicz

Już pierwsze przymiarki nie pozostawiły żadnych złudzeń – to będzie przepiękne wydarzenie. Kiedy obserwowałam to, co działo się w Concept Store nie mogłam opanować wzruszenia, ale też dumy. W zaledwie kilka lat od niewielkiego bloga, który narodził się z pasji dotarłam do miejsca, w którym nie tylko spełniam marzenia panien młodych, ale także swoje własne.

Jestem pewna, że jesteście ciekawi, jak wyglądały przymiarki – spokojnie, w tym dniu kręciliśmy też vloga, więc za kilka chwil będę mogła Wam pokazać to, czego sama doświadczyłam.

Muszę też podkreślić, że najważniejsze dla mnie jest to, żeby w dniu ślubu, lub podczas innego, ważnego wydarzenia każda kobieta czuła się pięknie i wyjątkowo. Jeśli więc macie ochotę poczuć się jak przyszła Miss- nie zwlekaj. Już dziś zapisz się na wizytę w Concept Store i pozwólcie, że mój zespół się Wami zaopiekuje.

concept store

Festiwal Piękna 2023: kiedy i gdzie oglądać transmisję?

Tegoroczna edycja Festiwalu Piękna odbędzie się w połowie lipca. Widzowie Telewizji POLSAT przez kolejne trzy dni będą mogli oglądać konkursy Miss Supranational 2023, Mister Supreanational 2023 i Miss Polski 2023.

Warto wiedzieć, że konkurs Miss Supranational jest organizowany od 2009 roku. Obok Miss World i Miss Universe to najważniejszy konkurs tego typu na świcie. Co ciekawe, Polki w tym konkursie radzą sobie naprawdę dobrze – do tej pory kilka z nich stanęło na podium, a w 2011 roku główny tytuł zdobyła Monika Lewczuk. W 2023 roku nasz kraj reprezentować będzie Miss Polski 2022, Ola Klepaczka. Trzymamy za nią kciuki!

Rekomendowane artykuły