Izabela Janachowska ambasadorką targów Warsaw Wedding Days!

21 i 22 września w Ptak Warsaw Expo, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej odbędą się targi Warsaw Wedding Days.

Izabela Janachowska ambasadorem targów Warsaw Wedding Days

Jest nam niezwykle miło poinformować, że są to pierwsze targi w Polsce, w których nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska, weźmie udział nie tylko jako ekspert ślubny, a jako ambasador, a Wedding Dream na tym wydarzeniu wystąpi w roli partnera strategicznego targów.

janachowska.pl

Wedding Dream partnerem strategicznym targów

Co to oznacza? To oznacza, że będziemy mieć dla Was masę niespodzianek, jak również to, że Izabelę będziecie mogli spotkać przez całe dwa dni! Na Warsaw Wedding Days odbędą się również premiery, na które z pewnością czekacie z niecierpliwością. To tutaj zostaną zaprezentowane najnowsze modele sukni ślubnych z kolekcji Izabela Janachowska Wedding Dream oraz… będziecie mogli zakupić Przewodnik ślubny – absolutny must have każdej Panny Młodej! 

Ale to nie wszystko! Strefa Wedding Dream zajmie ponad 200m2, dzięki czemu przyszłe pary młode będą mogły liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu ślubnych ekspertów oraz zainspirować się pięknymi dekoracjami i najnowszymi trendami. Ponad to na uczestników na pewno będą czekać konkursy i liczne niespodzianki.

concept store

Bardzo się cieszymy, że to właśnie z nami wiele Par Młodych będzie mogło rozpocząć przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu!

  • Izabela Janachowska ambasadorem targów Warsaw Wedding Days 1

Rekomendowane artykuły