Joanna Opozda brała ślub w ciąży. Czy było widać brzuszek?

Joanna Opozda

7 sierpnia aktor Antoni Królikowski oraz aktorka i modelka Joanna Opozda powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Ślub gwiazd był niemałym zaskoczeniem – wcześniej para bowiem rozstała się, a niedługo po ponownym zejściu wstąpili w związek małżeński.

Od razu pojawiły się spekulacje na temat domniemanej ciąży Joasi. Para dementowała te plotki. Krótko po ślubie okazało się jednak, że świeżo poślubieni małżonkowie spodziewają się dziecka. Wiele osób zaczęło analizować wygląd aktorki podczas najważniejszego dnia w jej życiu. Czy faktycznie było widać początki stanu błogosławionego? Postanowiliśmy się przyjrzeć tej kwestii.

Sprawdź także: HOT NEWS! Krzysztof Ibisz ożenił się!

8 marca – zaręczyny Opozdy i Królikowskiego 

Na portalach, szczególnie tych plotkarskich, już w trakcie ślubu Królikowskich, jak i po nim, huczało od newsów, jakoby Asia Opozda była w ciąży. Aktorka zaprzeczyła tym informacjom, twierdząc, że wzięła z Królikowskim ślub z miłości, a zaręczyny przyjęła w Dzień Kobiet czyli 8 marca.

Jeżeli byłaby w ciąży wypowiadając “tak” do ślubu szłaby już z 6-miesięcznym brzuszkiem. W sieci nie brakowało komentarzy “znajomego pary”, który rzekomo doceniał postawę Antka.

Domniemywał, że gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. “Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie” – powiedział. Królikowski skomentował te słowa na Instagramie dość dosadnie: „Pozdro dla najlepiej poinformowanego 'znajomego z otoczenia pary'”. 

Joanna Opozda również odniosła się do tej rzekomej wypowiedzi:

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia. Buziaki

Joanna Opozda-Królikowska

Sprawdź także: Przepiękne białe, ślubne stylizacje znanych osób

New Drop

Jesteś już po zaręczynach i zastanawiasz się od czego zacząć planowanie ślubu i wesela? Skorzystaj z WeddingDream.App – narzędzia do planowania tego wielkiego dnia.

wedding dream app

Wzruszający komentarz Opozdy

Parę dni temu Joanna Opozda kolejny raz utarła nosa autorom licznych komentarzy na jej temat i jej świeżo zawartego małżeństwa. Powodem do dyskusji stała się wypowiedź prezenterki pogody Anny Dec, która zamieściła bardzo wzruszający wpis o utraconej ciąży. Żona Królikowskiego nie mogła przejść obok niego obojętnie. Napisała m.in.:

Tak jak @annadec_ powiedziała, statystyki pokazują, że niemalże co druga wczesna ciąża kończy się poronieniem, więc do pewnego momentu o takich rzeczach się nie mówi. Pozwólcie kobietom, by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się „radosną nowiną” ze światem. Nie dokładajcie im zmartwień i stresu

Joanna Opozda-Królikowska

Joasia Opozda w ciąży?

Od kilku dni w sieci znowu huczy od wieści na temat ciąży aktorki. Co prawda małżonkowie nie odnieśli się jeszcze oficjalnie do tych newsów, ale zapewne niedługo to zrobią. O stanie błogosławionym Opozdy wiedzą producenci jej nowego filmu „Gdzie diabłe nie może, tam babę pośle – tajemnice polskich fortun. Część 1”. Dowiedzieli się o nim od samej Joasi. Wszyscy złożyli jej serdeczne gratulacje. Nie wiemy jednak, na jakim etapie ciąży była Opozda podczas ślubu. 

Piękne wesele, piękna Panna Młoda

Przyglądając się aktorce w dniu tak ważnego dnia, można stwierdzić tylko jedno – wyglądała przecudownie! Na pewno nie było widać po niej ciąży, ani tym bardziej złego samopoczucia związanego z pierwszymi tygodniami tak ważnego stanu.

Asia na swoim ślubie wystąpiła w dwóch kreacjach. Podczas ceremonii aktorka miała na sobie suknię marki Laurelle składającą się z tiulowej spódnicy i gorsetu na cienkich ramiączkach. Kreacja lśniła wieloma zdobieniami i przyciągała spojrzenia wszystkich głównie za sprawą aż 4,5-metrowego trenu i welonu.

Na wesele modelka założyła już mniej zdobioną suknię, która prezentowała jej zgrabne ramiona. Druga kreacja również pochodzi od marki Laurella i podobnie jak pierwsza była szyta na zamówienie. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w sobotę 7 sierpnia. Ślub odbył się w parafii św. Wojciecha w Warszawie. Na ceremonii i hucznym weselu nie zabrakło licznych gwiazd, np. Mariny Łuczenko czy Małgorzaty Rozenek-Majdan. Największym blaskiem świeciła jednak Panna Młoda i słowa te ani trochę nie są przesadzone. Joasia wyglądała przepięknie w dwóch wybitnych kreacjach. Serdecznie gratulujemy Parze ślubu i ciąży. Życzymy dużo zdrowia i samych pięknych chwil!

Dowiedz się więcej o ślubie innej gwiazdy. Zobacz wywiad redaktor naczelnej Wedding Dream Izabeli Janachowskiej z aktorką Zosią Zborowską:

Rekomendowane artykuły