HOT NEWS! Krzysztof Ibisz ożenił się z Joanną Kudzbalską!

Jeszcze na początku tego roku portale (a wśród nich i my) rozpisywały się o tajemniczych zaręczynach i związku, który rozwija się za kulisami social mediów i poza medialnymi ściankami. Choć każde z osobna publikowało zdjęcia, które mogą wskazywać na to, że łączy ich coś więcej to ani Krzysztof Ibisz, ani jego wybranka Joanna Kudzbalska nigdy oficjalnie nie pokazali się razem. Aż do dzisiaj!

HOT NEWS! Krzysztof Ibisz ożenił się z Joanną Kudzbalską! 111906

Na ich instagramowych profilach ukazały się zdjęcia ze ślubu! Jak wyglądała historia ich związku i kim jest świeżo poślubiona żona znanego prezentera?

W styczniu 2021 roku na instagramowym profilu Joanny Kudzbalskiej pojawiło się zdjęcie dłoni z pierścionkiem zaręczynowym i tajemniczym opisem o nowej drodze życia. Fotografia szybko zainteresowała media, które próbowały dowiedzieć, kto jest wybrankiem. Drogą dedukcji podejrzenia padły na Krzysztofa Ibisza. Szybka analiza komentarzy i wcześniejszych postów na profilu Joanny pozwoliła potwierdzić te przypuszczenia. Nadal jednak próżno było szukać informacji czy wspólnych zdjęć. I nagle, zupełnie niespodziewanie dzisiaj obydwoje opublikowali informację o ślubie!

Już wcześniej można było zauważyć, że para wspólnie spędza czas podróżując, bo publikowali zdjęcia w tych samych miejscach i w tym samym czasie. Nigdy jednak nie pojawiła się wzmianka o tym, że są tam razem. Na próżno było też szukać ich obydwojga na fotografiach. Nawet ostatnie wakacje spędzone na Wyspach Kanaryjskich w żaden sposób nie zwiastowały tego, co miało się za chwilę wydarzyć.

Przeczytaj też: Krzysztof Ibisz zaręczył się w Sylwestra?!

New Drop

Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci – kim jest jego wybranka?

Żona Krzysztofa Ibisza to 29-letnia Joanna Kudzbalska, która była uczestniczką drugiej edycji „Top Model”. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie wtedy para się poznała. Modelka w czasie nagrań do programu była studentką medycyny, ale z racji tego, że zajęła czwarte miejsce i kariera stanęła przed nią otworem postanowiła przerwać naukę. Ostatecznie ukończyła studia i dzisiaj pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali.

Ślub Krzysztofa Ibisza – gdzie i kiedy się odbył?

Informacją o ślubie para podzieliła się dzisiaj na swoich profilach na Instagramie wstawiając te same zdjęcia i dodając opis „Szczęśliwi razem. Krzysztof i Joanna Ibisz”- Krzysztof w języku polskim, a Joanna po angielsku. Na załączonych zdjęciach widzimy szczęśliwych małżonków w objęciach, pozujących w ślubnych kreacjach i dumnie prezentujących założone na palce obrączki. Para wybrała klasyczne złote krążki o grubszej szerokości, dzięki czemu są bardziej widoczne i efektownie wyróżniają się na ich dłoniach.

Lokalizacją zdjęć jest Warszawa, więc możemy przypuszczać, że to właśnie w stolicy młodzi powiedzieli sobie dzisiaj TAK. Krzysztof Ibisz wybrał klasyczny, ciemnoszary garnitur i białą koszulę ze złotymi spinkami. Uwagę zwraca kreacja Panny Młodej, choć widzimy tylko jej fragment to można stwierdzić, że Joanna wybrała białą górę z długim rękawem wykończonym efektownym ściągaczem.

Delikatnie prześwitujący materiał lekko połyskuje. Strój dopełniają efektowne kolczyki ze zwisającymi perłami i opaska na włosy z roślinnym motywem. Musimy przyznać, że już po tym fragmencie widać, że wyglądali pięknie.

Młodej Parze serdecznie gratulujemy i życzymy wielu szczęśliwych i cudownych wspólnych lat!

Rekomendowane artykuły