Kim jest Rajwa Al Saif, przyszła księżna Jordanii? Czy Kate ma konkurentkę, jeśli chodzi o styl?

Dzisiaj patrzymy na ceremonię zawarcia związku małżeńskiego przez Rajwę Al Saif i jordańskiego księcia Husajna. Od kiedy narzeczeni oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny, media z wielką uwagą przyglądają się stylowi przyszłej królowej. Co możemy powiedzieć o jej wyborach modowych? Czy pozycja księżnej Kate jako ikony jest zagrożona?

Kim jest Rajwa Al Saif, przyszła księżna Jordanii? Czy Kate ma konkurentkę, jeśli chodzi o styl? 123502

Zaręczyny jordańskich następców tronu

Tuż po ogłoszeniu swoich zaręczyn w sierpniu 2022 para opublikowała kilka oficjalnych portretów. Szczęśliwych zakochanych możemy obserwować zarówno w tradycyjnych, arabskich strojach, jak i w stylizacjach wizytowych.

Rajwa oddaje cześć Ranii za pomocą biżuterii

Nie jest tajemnicą, że członkowie rodzin królewskich za pomocą biżuterii oddają hołd poprzednikom. Szczególnie znana z tego jest księżna Kate, która zakłada biżuterię po księżnej Dianie czy królowej Elżbiecie.

Podobnie Rajwa wykorzystuje biżuterię swojej przyszłej teściowej, obecnej królowej Jordanii.

Oficjalnie wystąpienia w rodzinie królewskiej

Kolejna absolutnie zachwycająca odsłona Rajwy miała miejsce podczas niedawnego ślubu księżniczki Iman z Jameelem Thermiotisem.

New Drop

Postawiła na żółtą kreację z peleryną. Księżniczka Salma wybrała z kolei fuksjową sukienkę. Bardzo podobną w niedługim odstępie czasu założyła księżniczka Beatrycze.

Rajwa na przyjęciu przed ślubem

Nieco ponad tydzień przed ślubem odbyła się ceremonia na cześć przyszłej panny młodej. Podczas wydarzenia Rajwa prezentowała się w białych szatach ze złotymi zdobieniami i imponującym welonie.

Jak wyglądała suknia ślubna Rajwy Al Saif? Prosto i z klasą!

1 czerwca 2023 odbył się ślub Rajwy Al Saif z 28-letnim księciem Jordanii Husajnem. Kobieta wybrała minimalistyczną, prostą i klasyczną suknię.

Jeśli podoba Wam się ten styl, koniecznie sprawdźcie nasze inspiracje z janachowska.pl.

Z pewnością jednym z najhuczniejszych royal wedding ostatnich lat był ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle. Para stanęła na ślubnym kobiercu w maju 2018 roku. Ceremonia budziła ogromne emocje zarówno przed, w trakcie jak i wiele dni po niej. Dlaczego? O tym w jednym z odcinków opowiadała nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska.

fot. lider Balkis Press/ABACA/Abaca/East News

Rekomendowane artykuły