Kristen Stewart jest zaręczona! Planuje ślub z ukochaną

Pobieramy się!” ogłosiła we wtorek Kristen Stewart na antenie radia SiriusXM. Gwiazda sagi „Zmierzch” powiedziała TAK swojej wybrance, Dylan Meyer. Widać, że obie są w sobie naprawdę zakochane!

Kristen Stewart jest zaręczona! Planuje ślub z ukochaną 93467

Nowa miłość

Pierwsze plotki o związku Kristen i Dylan pojawiły się  w roku 2019, krótko po tym, jak Kristen Stewart rozstała się ze swoją poprzednią partnerką, modelką Stellą Maxwell. Niedługo później na instagramie Dylan pojawiło się ich wspólne zdjęcie i potwierdziły, że są razem – od tego czasu pozostają szczęśliwą parą.

Czy to ta jedyna?

Kristen zawsze starała się chronić swoją prywatność, szczególnie po głośnym skandalu z Rupertem Sandersem, reżyserem „Królewny Śnieżki i Łowcy”, w którym zagrała główną rolę. Jednak odkąd w jej życiu pojawiła się Dylan, młoda gwiazda ma ochotę opowiadać o swoim szczęściu całemu światu. Już na początku ich związku, mówiła w wywiadach, że nie może doczekać się dnia, w którym oświadczy się swojej ukochanej. Okazało się jednak, że stało się na odwrót – to Dylan oświadczyła się jej!

Pobieramy się! To się dzieje naprawdę! Bardzo chciałam żeby [Dylan] mi się oświadczyła, dokładnie powiedziałam czego pragnę, a ona to zrobiła!” – opowiadała podekscytowana Kristen w audycji Howard Stern Show.

Rok wielkich zmian

Ten rok jest dla Kristen naprawdę przełomowy! Zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Gwiazda coraz częściej pojawiała się ostatnio na okładkach kolorowych magazynów i w internetowych serwisach. Wszystko za sprawą jej najnowszej roli, która przez krytyków już została okrzyknięta rolą jej życia. W dramacie biograficznym „Spencer” Stewart wcieliła się w postać księżnej Diany. Jak sama przyznaje, było to dotychczas jej największe aktorskie wyzwanie.

New Drop

Kim jest jej narzeczona?

Narzeczona aktorki, Dylan Meyer, również związana jest z branżą filmową. Jest scenarzystką i pisarką, a największy rozgłos zyskała jako współautorka i producentka wykonawcza filmu Netflixa „XOXO” – wystąpiła w nim Sarah Hyland. Kristen i Stewart poznały się już w 2016 roku, jednak związały się ze sobą dopiero kilka lat później.

Szczęśliwe zakończenie

Życie uczuciowe Kristen było na świeczniku odkąd tylko pojawiła się w pierwszej części sagi „Zmierzch”. Przez 4 lata spotykała się z Robertem Pattinsonem, który grał jej ukochanego, jednak związek zakończył się przez romans aktorki z Rupertem Sandersem. Później media donosiły o wielu jej kolejnych relacjach, w tym również z kobietami – w 2017 roku otwarcie przyznała, że jest biseksualna.

Narzeczonym życzymy wszystkiego co najlepsze i już nie możemy doczekać się szczegółów ich wielkiego dnia!

aplikacja ślubna Izabela Janachowska

Zdjęcie główne: Instagram @spillzdylz

Rekomendowane artykuły