Maciej Kot wziął ślub z piękną trenerką

Nie tak dawno, bo 1 maja, w mediach pojawiła się informacja o ślubie Dawida Kubackiego, a już dotarły do nas kolejne wieści, że kawalerów wśród polskich skoczków narciarskich ubywa. Wczoraj Maciej Kot ożenił się z Agnieszką Lewkowicz. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w Krakowie w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa.

Maciej Kot wziął ślub z piękną trenerką - zdjęcie 4

Maciej Kot to członek polskiej kadry skoków narciarskich. Ze swoją żoną poznali się w 2015 roku, chwilę przed tym, gdy w jednym z wywiadów Kot przyznał, że jest gotowy na związek i szuka kobiety, która mogłaby zostać jego żoną. Agnieszka Lewkowicz to piękna, szczupła brunetka, dokładnie taka, o jakiej marzył polski skoczek. Trenowała lekkoatletykę przez 10 lat, specjalizowała się również w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Przyznaje, że jest uzależniona od sportu, co z pewnością pomogło młodej parze scementować związek. Obydwoje uzyskali tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie — i to tutaj poznali się przez wspólnego znajomego.

janachowska.pl

Na ślubie pojawili się oczywiście Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Panna Młoda miała na sobie delikatną, romantyczną suknię, długi welon oraz biżuteryjną opaskę. W dłoniach trzymała przepiękny bukiet z powiewającymi wstążkami.

  • Dawid Kubacki z żoną
  • Kamil Stoch z żoną

#teamweddingdream życzy młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

concept store

Zdjęcia: instagram.com/polscyskoczkowie

Rekomendowane artykuły