Do dwóch razy sztuka? Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się po raz drugi!

Prawdziwa miłość zwycięży wszystko? Po kolejnym rozstaniu, Michał Koterski i Marcela Leszczak znowu są razem. Od kilku miesięcy para dzieli się w mediach społecznościowych swoim szczęściem, choć przecież jeszcze niedawno, Misiek był szaleńczo zakochany w koleżance z planu. Marcela i Misiek zdają się już jednak o tym nie pamiętać. Podczas rodzinnej wyprawy do Dubaju, zakochani zaręczyli się po raz drugi. Czy tym razem uda im się stanąć przed ołtarzem?

Do dwóch razy sztuka? Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się po raz drugi! 99736

Miłość od pierwszego wejrzenia

Para poznała się podczas jednego z wydarzeń branżowych i od razu między nimi zaiskrzyło. Jak sami przyznali, nie mogli oderwać od siebie wzroku i bardzo szybko umówili się na pierwszą randkę. Na rozwój wydarzeń nie trzeba było długo czekać.

Po zaledwie kilku tygodniach znajomości, Misiek oświadczył się ukochanej, a ona pochwaliła się pierścionkiem na swoim koncie w mediach społecznościowych. Od tego momentu para stała się nierozłączna. Chociaż często mówiło się o kryzysach w ich związku, o rozstaniach i powrotach, które wydawały się nie kończyć, oboje chętnie pokazywali w sieci kadry ze swojego wspólnego życia.

Dość szybko ich rodzina się powiększyła i na świat przyszedł ich synek – Fryderyk. Rodzice oszaleli na jego punkcie i wydawało się, że wszystko zmierza w dobrą stronę.

Powiedziałabym jej: uciekaj

Mimo że Misiek od lat znany był z dość szalonego trybu życia, fani mieli nadzieję, że przy Marceli i Fryśku w końcu znajdzie spokój i uda mu się ustatkować. Niestety, kilka miesięcy temu pojawiły się spekulacje, że para postanowiła się rozstać.

New Drop

Krótko później, Marcela potwierdziła, że ona i Misiek nie są już razem. Modelka nie ukrywała, że jest jej ciężko i na kilka dni uciekła z synem, by wypocząć w Dubaju. Co robił w tym czasie Koterski? Rozpoczął nowy związek. Uczuciem, które wybuchło między nim, a koleżanką z planu serialu Korona Królów, Dagmarą Bryzek, szybko pochwalił się w Internecie.

Zakochani pojawiali się razem na imprezach branżowych i ściankach, a Misiek nieustannie umieszczał w swoich mediach społecznościowych kolejne zdjęcia i filmiki, pokazujące jak świetnie się razem bawią. To nie mogło być łatwe dla Marceli, która wciąż nie potrafiła wybaczyć ukochanemu rozstania. Zapytana przez jednego z dziennikarzy o to, jakiej rady udzieliłaby nowej dziewczynie Koterskiego, modelka odparła:

Powiedziałabym jej: uciekaj.

Miłość Ci wszystko wybaczy

Mogłoby się wydawać, że to rozstanie było już ostateczne, oboje poszli przecież w zupełnie różnych kierunkach. Okazało się jednak, że Koterski chyba zrozumiał, że to Marcela jest miłością jego życia. Para kilka miesięcy temu wróciła do siebie i od tego czasu na ich Instagramie regularnie pojawiają się wspólne zdjęcia i relacje.

Wygląda na to, że są szczęśliwsi niż kiedykolwiek i zostawili przeszłość za sobą. Sylwestra zakochani powitali razem z ukochanym Frysiem w Dubaju, a całą wycieczkę na bieżąco relacjonowali w mediach społecznościowych. Jednak nowy rok był dla nich czymś więcej niż tylko nową datą w kalendarzu – Marcela i Misiek zaręczyli się po raz drugi!

Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można?

Tak Marcela podpisała zdjęcie, na którym chwali się pięknym nowym pierścionkiem na jej palcu. Mamy nadzieję, że to już ich ostatnie zaręczyny i przed parą same szczęśliwe chwile. Jak myślicie, czy tym razem uda im się sfinalizować swój związek?

Rekomendowane artykuły