Od dziś startuje ŚLUBNE POGOTOWIE Izabeli Janachowskiej

Dziś ogłosiłam, że stanowczo odradzam Wam organizowanie wesel w najbliższych miesiącach. Ale nie znaczy to, że zostawię Was z tym wszystkim samych. Zdaję sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znalazły się Pary Młode, które w najbliższym czasie miały zaplanowane swoje śluby i wesela. Wiem, jakie emocje teraz przeżywacie, ile macie pytań i wątpliwości. Dlatego od dziś startuje „ŚLUBNE POGOTOWIE Izabeli Janachowskiej”. Jestem tu po to, by Wam pomóc.

ślubne pogotowie izabeli janachowskiej

Zasypujecie mnie setkami pytań, opowiadacie o swoich historiach, piszecie o problemach, na które natrafiliście w związku z odwołaniem lub przeniesieniem uroczystości na inny termin. Nie mogę zostawić Was samych z tymi problemami. Dlatego postanowiłam uruchomić na naszej aplikacji specjalną funkcję „Ślubne pogotowie” i obiecuję, że razem z moim #teamweddingdream zrobię wszystko, by Wam pomóc .

janachowska.pl

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – PRZEJDZIEMY PRZEZ TO RAZEM

Sytuacja, w której się teraz znajdujemy sprawia, że wszystkim bardzo trudno jest zachować spokój. A co dopiero mają powiedzieć Młode Pary, które właśnie w najbliższym czasie planowały wziąć ślub i bawić się na swoim weselu? Tu emocje sięgają zenitu. Co teraz robić? Odwoływać ślub czy nie? Jak powiadomić o tym gości? Co z podpisanymi umowami i wpłaconymi zaliczkami? To tylko jedne z tysiąca pytań, które pojawiają się w głowach. Spokojnie. Przejdziemy przez to razem. Dlatego właśnie powstało ŚLUBNE POGOTOWIE. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, podsuniemy rozwiązania najbardziej palących problemów, pokażemy krok po kroku, co teraz zrobić. Będziemy z Wami. Razem damy radę.

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – ZADAWAJCIE PYTANIA. PISZCIE O PROBLEMACH

W aplikacji WeddingDreamAPP dodaliśmy nową funkcję, która nazywa się ŚLUBNE POGOTOWIE. Znajdziecie ją klikając w kopertę z sercem. Po wejściu w zakładkę pojawi się formularz, do którego możecie wpisać wszystkie pytania i trapiące Was problemy. Jeśli jeszcze nie macie naszej aplikacji, wystarczy się do niej zarejestrować. To naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że klikniecie w przycisk poniżej

concept store

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej – W NAJBARDZIEJ PORUSZAJCE PRZYPADKI WŁĄCZĘ SIE OSOBIŚCIE

Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie problemy uda nam się rozwiązać udzielając wirtualnych porad. Już teraz część z Was stanęła przed problemami, które wymagają rozmów i mediacji – w tym też Wam pomożemy. W najtrudniejsze, najbardziej poruszające historie włączymy się razem z moim teamem osobiście i postaramy się rozwiązać Wasz problem. Piszcie, dzielcie się z nami swoimi problemami. Jesteśmy tu po to, żeby Wam pomóc!

Na część pytań odpowiedziałam już w materiale na moim kanale YouTube, koniecznie go zobaczcie:

Rekomendowane artykuły