Panny Młode Ponad Miarę: odcinek 1

Pierwsza uczestniczka, Magdalena, zgłosiła się do programu ze względu na problem z wyborem kreacji. Spotkała się z problemem świetnie znanym Pannom Młodym Ponad Miarę - w salonach sukien ślubnych kompletnie nie miała wyboru, jedyna opcja, którą jej proponowano to przykładanie sukni do siebie. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się powierzyć swój wizerunek w moje ręce. 

panny młode ponad miarę
Program „Panny młode ponad miarę” to format, który skradł Wasze serca, dlatego też wraz ze stacją TLC zdecydowaliśmy się na jego kontynuację. Już dziś o 21:30 zapraszam przed telewizory, bo zaczynamy drugi sezon!

Fanom programu z pewnością nie musze wyjaśniać jego misji, ale może są tu osoby, które jeszcze się z tym formatem nie spotkały. Postanowiłam udowodnić, że wszystkie kobiety, niezależnie od rozmiaru, mogą wyglądać pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu, a w dodatku czuć się komfortowo. Pomimo trudności z wyborem sukni związanych z pełniejszymi kształtami, pomagam im znaleźć suknię idealną, a tym samym podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości.

Panny Młode Ponad Miarę

Magdalena Parda

panny młode ponad miarę
fot. archiwum prywatne

Mimo, że Magdalena jest modelką, udział w programie był dla niej ciekawym, nowym doświadczeniem. Wreszcie mogła przymierzyć suknie w swoim rozmiarze. Jak sama twierdzi, nie spodziewała się, że będzie ich aż tyle! 

janachowska.pl

Dzięki udziałowi nabrała pewności siebie,  a program uświadomił jej, że nawet kobieta o pełniejszych kształtach w dniu ślubu wyglądać pięknie i znaleźć swoją wymarzoną suknię. 

Marta Lewandowska

Kolejna uczestniczka to Marta. Co zadecydowało o jej zgłoszeniu do programu? Podczas poszukiwań swojej sukni nie znalazła żadnej, która by jej odpowiadała. Z resztą, pomysł na  o wysłaniu aplikacji do programu podsunęła jej właścicielka jednego z salonów, bo mimo, że sama oglądała wcześniej moje programy, nie przyszło jej do głowy, że sama mogłaby wziąć udział w jednym z nich. Postanowiła jednak zaryzykować i udało się – spełniło się jej marzenie.

concept store
panny młode ponad miarę 
fot. archiwum prywatne

Jak wspomina przygodę z programem? Pozytywnie! Podobno dzięki temu poznała cudownych ludzi… Hmmm… To może być prawda 😉
Program dał jej dużo pewności siebie, nabrała doświadczenia. I, co najważniejsze, udało jej się znaleźć wymarzoną suknię ślubną!

Jak wyglądały dziewczyny po metamorfozie? Musicie zobaczyć na TLC!

Rekomendowane artykuły