Sara i Przemek z Hotelu Paradise zakochani! Będzie ślub?

„Hotel Paradise 4” to randkowe reality-show, w którym uczestnicy grają nie tylko o wysoką nagrodę, ale szukają też prawdziwego uczucia. Wygląda na to, że związek Sary i Przemka przetrwał próbę czasu nawet po zakończeniu programu. Czy para wciąż jest razem i już planuje ślub? 

Sara i Przemek z Hotelu Paradise zakochani! Będzie ślub? 94025

Czy to już miłość?

W „Hotelu Paradise” nigdy nie można narzekać na nudę. Flirty, intrygi, pakty – tam zawsze coś się dzieje! A relacje zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nic nie wróżyło tego, że Sara i Przemek zostaną parą. Oboje od początku skupiali swoje zainteresowanie na innych osobach. Jednak w ostatnich odcinkach widać było wyraźnie, że coś się zmieniło, a po ich namiętnym pocałunku sprawy nabrały rozpędu. Para nie szczędzi sobie czułości i ukradkowych spojrzeń. Widać między nimi prawdziwą chemię!

Powrót do rzeczywistości

Chociaż nagrania do programu skończyły się już kilka miesięcy temu, emisja popularnego show wciąż trwa. Do czasu ostatniego odcinka uczestnikom nie wolno zdradzać szczegółów ich relacji. Zdjęcia, które pojawiły się ostatnio na instagramowych profilach Sary i Przemka wzbudziły jednak ogromne zainteresowanie! Wydaje się, że oboje chcą przekazać swoim fanom, że ich związek przetrwał próbę czasu i nawet po zakończeniu programu wciąż są razem. Sara wyraźnie starała się zachować tajemniczość:

Od kilku odcinków mogliście obserwować jak rozwija się nasza relacja a wydarzenia w hotelu między naszą dwójką zdecydowanie nabrały tempa. Na ten moment obdarzyłam go ogromnym zaufaniem, wierząc, że intencje Przemka są dobre a on sam czuje, że to co między nami jest więcej warte niż wszystkie układy […] Myślę, że oboje z Przemkiem byliśmy wtedy bardzo ciekawi co dalej z nami będzie. Tylko przyjaźń a może coś więcej – napisała pod ich wspólnym zdjęciem na swoim profilu.  

Jednak cała uwaga żądnych szczegółów fanów skupiła się na Przemku. A wszystko za sprawą jednej emotki, którą opatrzył swój wpis w mediach społecznościowych:

Po różnych przygodach, wzlotach i upadkach , stałem się oficjalnie para z moja księżniczka
@sara_hotelparadise4 💍 Dzięki tej zwariowanej dziewczynie odkryłem nowe oblicze przygody! – wyznał uczuciowy twardziel. 

fot. Instagram @sara_hotelparadise4

Czy Sara i Przemek są zaręczeni?

Wpisy zakochanych wywołały prawdziwą sensację, a obserwatorzy, którzy uważnie śledzą ich losy w programie, szybko zaczęli doszukiwać się w ich wpisach czegoś więcej. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście wspomniany emotikon – pierścionek. Fani są przekonani, że to może oznaczać tylko jedno. Sara i Przemek są zaręczeni! Pojawiają się również informacje, że zaczynają już pierwsze przygotowania do ślubu. Czy ich relacja rozkwitła po programie? Czy ich miłość jest na tyle silna, by rozpocząć wspólne życie? Para nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła, że mają za sobą już ten wielki krok, jakim są zaręczyny.

Myślicie, że Sara i Przemek wciąż są razem i naprawdę planują ślub?

Zdjęcie główne: Instagram @przemyslaw_farbotko

aplikacja ślubna Izabela Janachowska

Rekomendowane artykuły