Sekretny ślub Britney Spears. Nie obyło się bez skandalu!

Kiedy słyszymy o byłym mężu Britney, najczęściej na myśl przychodzi nam Kevin Federline, z którym piosenkarka doczekała się dwóch synów. Jednak to nie on postanowił przerwać ceremonię i odzyskać ukochaną.

Sekretny ślub Britney Spears. Nie obyło się bez skandalu! 110796

Były mąż wtargnął na ślub Britney Spears

W czwartek, kiedy w willi piosenkarki i jej narzeczonego trwały gorączkowe przygotowania, ochrona zmuszona była zatrzymać mężczyznę, który usiłował wtargnąć do środka. Okazało się, że to Jason Alexander, pierwszy mąż Britney – ich małżeństwo trwało zaledwie 55 godzin, jednak wydaje się, że mężczyzna wciąż nie może zapomnieć o byłej żonie.

baner carsy

Wszystko transmitował na żywo na swoim Instagramie. Obserwatorzy mogli zobaczyć, jak usilnie próbuje dostać się do środka, wykrzykuje imię piosenkarki i wyznaje jej miłość. I chociaż przez chwilę sytuacja wydawała się groźna, ochroniarze szybko poradzili sobie z niechcianym gościem. Na szczęście ten zaskakujący akt nie zakłócił przebiegu ceremonii. 

Zobacz też: Kourtney Kardashian wzięła ślub!

Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub

Chociaż Britney jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, stara się trzymać z dala od paparazzi i tabloidów. Nic więc dziwnego, że tak wyjątkowy dzień chciała spędzić tylko wśród swoich bliskich.

Przyjęcie ślubne Britney i Sam’a odbyło się w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu. Para zdecydowała się zorganizować ślub i wesele w ich wspólnej posiadłości, by uniknąć niepotrzebnego rozgłosu. I udało się! Nikt nie wiedział o tym, że planują powiedzieć sobie TAK właśnie wtedy. 

Coś dla Ciebie: suknia ślubna w stylu księżnej Meghan

Jaką suknię miała na sobie Britney?

Już chwilę po zaręczynach Britney chwaliła się na swoim Instagramie, że suknię ślubną projektuje dla niej dom mody Versace. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Do ślubu piosenkarka poszła w stworzonej specjalnie na tę okazję białej sukni z opuszczonymi ramionami i 3-metrowym trenem.

Wysokie rozcięcie na udzie dodawało sukni charakteru, a całość dopełniał ponad 4-metrowy welon. Jak przystało na gwiazdę, w czasie przyjęcia Britney zmieniała podobno kreację jeszcze przynajmniej dwa razy.

Gwiazdy na ślubie Britney Spears

Na ślubie Britney i Sama zabrakło najbliższej rodziny piosenkarki, pojawili się za to ich przyjaciele – również ci z pierwszych stron gazet. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Paris Hilton i jej mama Kathy Hilton, Madonna, Donatella Versace czy Drew Barrymore. Gwiazdy chętnie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami i filmami z tego niezwykłego dnia. 

Młodej parze życzymy miłości, szczęścia i spokoju!

fot. lider Instagram/@britneyspears

Rekomendowane artykuły