kamil bednarek

Kamil Bednarek to piosenkarz, który swoją karierę zaczął od uczestnictwa w „Mam talent”, gdzie doszedł do finału i ostatecznie zajął drugie miejsce. Znany jest przede wszystkim, z takich utworów jak: „Cisza” czy „Talizman”.

Jego kariera muzyczna w ostatnim czasie nieco wyhamowała. Odsunął się on też od świata showbiznesu. Piosenkarz niezwykle ceni sobie prywatność, a na portalach społecznościowych pokazuje tylko namiastkę swojego życia prywatnego. Na Instagramie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, gdzie obserwuje go 159 tys. followersów.

Zobacz także: Jak gwiazdy świętowały walentynki? Jennifer Lopez zrobiła nawet tatuaż!

dzień kobiet

Kamil Bednarek ma żonę?

W minione walentynki odbyła się premiera jego najnowszego singla „Jesteś Tu”. Kawałek mówi o pielęgnowaniu uczucia jakim jest miłość.

„…życzę nam wszystkim abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia…” – napisał wokalista

Wokalista zadedykował utwór, jak się okazuje… swojej żonie. W opisie pod teledyskiem na YouTube ujawnia on też imię swojej wybranki…

„…W prezencie ode mnie łapcie utwór który napisałem dla mojej żony 🙂 Pamela dziękuje, że jesteś i za to że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie :))) miłość !!!!…”

New Drop

Fani Kamila nie kryli zaskoczenia, a informację potwierdziła widoczna w teledysku złota obrączka, która połyskuje na dłoni wokalisty 🙂

new drop

Kamil Bednarek dodał również post na swoim Instagramie z tym samym opisem co na kanale YouTube. Na obu platformach posypały się komentarze z gratulacjami.

Sprawdź także: Tromba oświadczył się Marcysi!

Wygląda na to, że Kamil Bednarek wziął ślub z tajemniczą Pamelą z dala od medialnego szumu. Na swoich social mediach nie pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Próżno też szukać zdjęć Pameli. Kobieta trzyma się z daleka od świata social mediów. Myślicie, że Kamil pochwali się zdjęciami ze ślubu?

Młodej parze życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!

Lider: East News

Rekomendowane artykuły