Vin Diesel poprowadził do ołtarza córkę zmarłego Paula Walkera

Córka gwiazdy „Szybcy i Wściekli” wyszła za mąż. Zdjęciami z ceremonii ślubnej podzieliła się na Instagramie, a na jednym z nich widać, że do ołtarza poprowadził ją bliski przyjaciel ojca, Vin Diesel. Ta scena chwyciła wszystkich za serce.

Vin Diesel i córka Paula Walkera

Przyjaźń Paula Walkera i Vin Diesela

Paul Walker zginął w wieku 40 lat podczas wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2013 roku w Los Angeles. Walker jechał jako pasażer w czerwonym Porsche Carrera GT, prowadzonym przez jego przyjaciela Rogera Radasa. Radas prowadził samochód z prędkością ponad 160km/h, stracił kontrolę nad pojazdem i rozbił się o drzewo, a samochód stanął w płomieniach. Obaj pasażerowie zginęli na miejscu. Meadow Walker miała tylko 15 lat, kiedy w wypadku zginął jej ojciec.

Paul Walker był wtedy w trakcie kręcenia 7 części popularnej serii „Szybcy i Wściekli”. Na planie pierwszej części filmu o wyścigach samochodowych poznał aktora Vin Diesela i ta znajomość przerodziła się w długoletnią przyjaźń. Teraz Vin Diesel poprowadził córkę zmarłego przyjaciela do ołtarza.

Ślub Meadow Walker

W sierpniu tego roku 22-letnia Meadow Walker pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, a już w październiku powiedziała „tak” aktorowi Louisowi Thornton-Allanowi. Prywatna ceremonia odbyła się w Republice Dominikany. Modelka podzieliła się w piątek zdjęciami z uroczystości. Na jednym z nich można zobaczyć uśmiechniętą Meadow idącą pod rękę z przyjacielem ojca Vin Dieselem. Ta scena wywołała ogromne wzruszenie wśród fanów.

Zobaczcie sami zdjęcia z prywatnej ceremonii:

New Drop
Vin Diesel poprowadził do ołtarza córkę zmarłego Paula Walkera
Instagram @meadowwalker
córka zmarłego Paula Walkera na swoim ślubie
Instagram @was

Vin Diesel i córka zmarłego Paula Walkera w dniu jej ślubu:

Vin Diesel poprowadził do ołtarza córkę zmarłego Paula Walkera
Instagram @was

Rekomendowane artykuły