Śluby Gwiazd: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona- kiedy TO zrobili?

O tym związku w polskim showbiznesie huczało od dawna. Kiedy we wrześniu ubiegłego roku córka wybitnego aktora, Zofia Zborowska pojawiła się na weselu koleżanki z siatkarzem, Andrzejem Wroną na portalach plotkarskich zawrzało!

zofia zborowska i andrzej wrona

Domysłom nie było końca- wszak parę można było wypatrzeć jedynie na relacji Instastory uczestników wesela.

W stanie takiej niepewności para utrzymywała nas aż do grudnia- wtedy oficjalnie Zofia Zborowska i Andrzej Wrona potwierdzili swój związek, a w Boże Narodzenie na Instagramie pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie.

Związek Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony a charytatywność

Zarówno aktorka, jak i siatkarz słyną ze swojego zamiłowania do akcji charytatywnych, nie dziwi więc wykorzystanie fotografii, która, jak można się było spodziewać, szybko obiegła wszystkie portale, do zbiórki pieniędzy nie powinno nikogo dziwić.

Krótko potem para pojawiła się na weselu Mai Bohosiewicz, które odbyło się w Sylwestra.

Ciekawe czy już wtedy wiedzieli, że w tym roku i oni staną na ślubnym kobiercu?

ślub zosi zborowskiej i andrzeja wrony
fot. Archiwum Prywatne

Nie można powiedzieć, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona obnoszą się ze swoim uczuciem w sieci. Wspólne zdjęcia na ich profilach pojawiają się niezwykle rzadko, zawsze wywołując euforię wśród fanów, ale prawdziwa bomba wybuchła w maju tego roku.

Na profilu siatkarza pojawił się osobliwy wpis… wiedzieliście, że w ubiegłym sezonie wykonał łącznie… 82 bloki, w tym jeden, ten najważniejszy?

Ekspresowe przygotowania do ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Pierwsze pogłoski o tym, że para zamierza się pobrać jeszcze w tym roku pojawiły się juz w czerwcu, ale większość fanów nie dawała im wiary… Organizacja ślubu i wesela w tak krótkim czasie wydaje się karkołomnym wyzwaniem, szczególnie w przypadku osób znanych z pierwszych stron gazet… No cóż… Dla chcącego… 😉

New Drop
miejsce ślubu zosi zborowskiej i andrzeja wrony
fot. Archiwum prywatne

W pewien sierpniowy, wtorkowy wieczór (dokładnie 13 sierpnia) na Instagramie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony pojawiły się wymowne, nie dające pola do interpretacji zdjęcia.

Szczęśliwi, zakochani, piękni i młodzi pozują dumnie prezentując obrączki. Panna Młoda postawiła na przepiękną, koronkową suknię z długim rękawem i wpięty w rozpuszczone włosy. Pan Młody zdecydował się na klasyczne połączenie czerni i bieli…

Znani goście na ślubie gwiazd

Jak można się było spodziewać, na weselu pojawiło się wiele znanych osób. Z instagramowych relacji dowiedzieliśmy się na przykład, że za projekt sukni Panny Młodej odpowiada Łukasz Jemioł

zosia zborowska i andrzej wrona na ślubie
fot. Archiwum Prywante

W tak ważnym dla Pary dniu nie mogło też zabraknąć ich psa, Wieśki, która już od dłuższego czasu robi w sieci zawrotną karierę! Jej profil na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób!

Chcecie wiecej dowiedzieć się o tym wyjątkowym wydarzeniu? Koniecznie zobaczcie mój odcinek, w którym Zosia zdradziła mi kilka sekretów… 😉

Rekomendowane artykuły