Gwiazdy na ślubach bliskich i przyjaciół. Czy któraś przyćmiła pannę młodą?

gwiazdy na ślubach

Małgorzata Rozenek-Majdan na na ślubie przyjaciół

Ta stylizacja od piątku dosłownie elektryzuje media w całej Polsce. Otrzymałam kilkanaście wiadomości z prośbą o ustosunkowanie się do kreacji Małgosi i zupełnie nie rozumiałam, skąd to nagłe poruszenie.

Dopiero, kiedy weszłam na Instagram dotarło do mnie, że ta piękna skądinąd kreacja rozpętała w sieci prawdziwą burzę. Pod postem ze zdjęciami z uroczystości nie trudno natknąć się na komentarze w stylu „Współczuję pannie młodej”, „Trzeba mieć trochę serca i nie przyćmiewać panny młodej”.

gwiazdy na ślubach
fot. Instagram/m_rozenek

Mówiąc szczerze, zupełnie nie rozumiem tego oburzenia. Małgosia postawiła na szalenie modną w tym sezonie sukienkę bieliźnianą w kolorze delikatnego różu. I fason i kolor są jak najbardziej odpowiednie na tego typu okazje. Co więcej, wydaje mi się, że zjawiskowy wygląd Małgosi (który, zdaje się, stał się przyczynkiem do niepochlebnych komentarzy), to nie zasługa sukienki samej w sobie, a jej nieskazitelnej figury i niezaprzeczalnej urody.

Gwiazdy na ślubach: kontrowersyjna kreacja Hailey Bieber

Jeśli mowa o niestosownych kreacjach gwiazd na ślubach, do takiej z pewnością można zaliczyć strój, na który zdecydowała się Hailey Bieber. Biała, długa, mocno podkreślająca figurę suknia z dekoltem na plecach tak głębokim, że odsłania piersi? Na imprezę do klubu – jak najbardziej, na ślub – niekoniecznie.

fot. Instagram/haileybieber

Uwagę zwraca też makijaż modelki i dodatki, na które się zdecydowała. Wykonana z niebieskiego pluszu torebka i niebieskie, perłowe cienie na powiekach momentalnie przywołują na myśl lata 80. Całość? Dla mnie bardzo średnio.

Sandra Kubicka na ślubie przyjaciół

Miniony weekend obfitował w zdjęcia gwiazd na ślubach bliskich osób. Na taką uroczystość wybrała się też Sandra Kubicka z Alkiem Baronem. Modelka i przedsiębiorczyni zdecydowała się, podobnie jak Małgosia Rozenek-Majdan, na sukienkę o bieliźnianym kroju. Zakładam, że tylko kolor kreacji uratował ją od nienawistnych komentarzy, bo prezentowała się w niej równie zjawiskowo, jak Małgosia.

Granatowa, prosta sukienka z jedwabiu to zdecydowanie bardzo dobry wybór na letni ślub. Sandra zdecydowała się też na minimalistyczną biżuterię w srebrnym kolorze i błyszczące sandałki. Całość prezentowała się bardzo stylowo!

Kreacja Deynn na ślub znajomych

O zamiłowaniu Deynn do seksownych, podkreślających jej figurę kształtów nie trzeba informować jej fanów. Perfekcyjnie wyrzeźbiona sylwetka jest wizytówką influencerki, nic dziwnego, że stara się ją eksponować.

fot. Instagram/deynn

Tym razem gwiazda sieci wybrała się na wesele. Czarna mini sukienka z głębokim dekoltem spolaryzowała jej fanów. Jedni zachwycali się jej figurą, inni wskazywali na niestosowność kreacji. Aprobaty nie wzbudził ani kolor, ani krój sukienki. Tu małe zastrzeżenie – nie do końca zgadzam się z twierdzeniem, że mała czarna to nie jest odpowiedni wybór na ślub.

New Drop

Zobacz także: Czy wypada założyć czarną sukienkę na wesele?

Kilka lat temu imponującą kampanię z czarnymi sukniami dla gości weselnych zrealizował dom mody Dolce&Gabbana. Któż, jeśli nie potentat tej branży ma prawo decydować o tym, co jest stylowe, a co nie?

fot. https://marianovivanco.com

Gwiazdy na ślubach bliskich: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela to kolejna gwiazda, która zdecydowała się założyć na ślub sukienkę o bieliźnianym kroju. Kobaltowy kolor pięknie podkreśla jej urodę, a cała stylizacja ma minimalistyczny, ale bardzo elegancki charakter.

gwiazdy na ślubach

W komentarzach aktorka i tancerka przyznała, że jej sukienka pochodzi z sieciówki – to tylko potwierdza teorie, że żeby wyglądać jak milion dolarów wcale nie trzeba tego miliona wydać.

Zdjęcie główne: Instagram

Rekomendowane artykuły