Dojrzała miłość. Gwiazdy, które wzięły śluby po czterdziestce

dojrzała miłość

Joanna Przetakiewicz

W 2020 roku, w wieku 52 lat, Joanna Przetakiewicz wyszła za 50-letniego producenta i reżysera Rinke Rooyensa.

Do uroczystości zaślubin doszło w malowniczej Grecji. Świętowanie z pewnością nie należało do skromnych! Znana ze świetnego gustu projektantka zadbała o bajkową oprawę swojego wielkiego dnia. Takiego wesela jak i młodzieńczej energii może im pozazdrościć niejedna para po 20-stce.

Więcej o ślubie Joanny i Rinkego przeczytasz, klikając tutaj.

Robert Janowski

Dojrzała miłość, która rozpoczyna się od kilku kliknięć na Facebooku? Dlaczego nie! Robert i Monika Janowscy udowadniają, że wiek to tylko liczba! Para zdecydowała się opowiedzieć nam o swojej historii w jednym z odcinków uwielbianej przez Was serii „Śluby Gwiazd”. Jeśli jeszcze go nie oglądaliście, to odsyłamy Was na WeddingDreamTV!

Przeczytaj także: Idealna różnica wieku w związku nie istnie… ?

Karol Strasburger 

72-letni wtedy aktor ożenił się w 2019 roku z 35-letnią Małgorzatą Weremczuk. Jest to kolejna para, która pokazuje, że na ślub nigdy nie jest za późno. Prowadzący „Familiady” wraz z ukochaną na miejsce świętowania wybrał podwarszawski Konstancin-Jeziorna. Elementem zdecydowanie wyróżniającym tę uroczystość była stylizacja panny młodej. Małgorzata postawiła na zieloną kwiecistą suknię, która nadała tej wyjątkowej chwili odrobinę swobody.

Andrzej Sołtysik

Między Andrzejem a Patrycją jest różnica 24 lat. Jak twierdzi Andrzej Mentalnie spotykaliśmy się na tym samym poziomie„. Zakochani o swojej wielkiej miłości zgodzili się opowiedzieć naszej redaktor naczelnej.

Przeczytaj także: Najlepszy wiek na ślub? Naukowcy znają odpowiedź!

New Drop

Beata Tadla

W dojrzałym wieku 45 lat za mąż postanowiła wyjść również Beata Tadla. Dziennikarka zdecydowała się na zimową uroczystość podczas jednego z ostatnich dni karnawału w 2021 roku.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny.” Napisała Beata pod zdjęciem ze ślubu na swoich mediach społecznościowych. Szczegóły dotyczące uroczystości znajdziesz tutaj.

Nie od dziś wiemy, że wiek to tylko liczba. Na znalezienie prawdziwej miłości nigdy nie jest za późno. Czasami należy uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na wartościową osobę, z którą spędzimy resztę naszego życia.

dzień kobiet

Lider: Instagram @joannaprzetakiewicz

Rekomendowane artykuły