Beata Tadla wyszła za mąż!

Odkąd w sierpniu 2020 roku Mark Zuckerberg spłatał Beacie Tadli figla i nie opublikował zmiany statusu związku portale plotkarskie prześcigają się w domysłach, kiedy dziennikarka i jej ukochany powiedzą sobie "TAK". Wygląda na to, że wyścig właśnie się zakończył, bo na Instagramie pokazały się zdjęcia z uroczystości.

beata tadla wzięła ślub

Zimowy ślub dziennikarki

O ile i tym razem algorytm nie spłatał figla, a zdjęcia ukazały się tuż po uroczystości, możemy założyć, że Beata Tadla i jej partner, Michał miłość wierność i uczciwość małżeńską ślubowali sobie w ostatni weekend karnawału.

Szczegóły uroczystości owiane tajemnicą, jednak z jednej fotografii wywnioskować możemy, że ceremonia odbyła się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce.

beata tadla wzięłą ślub pałac ślubów w warszawie
fot. Instagram/beatatadla

Hollywoodzki look Beaty Tadli

Trzeba przyznać, że to, co najbardziej rzuca się w oczy na opublikowanych przez dziennikarkę fotografiach, oprócz, oczywiście miłości, z jaką spoglądają na siebie nowożeńcy, to ich wygląd.

beata tadla z mężem
fot. Instagram/beatatadla

Panna Młoda postawiła na dopasowaną, minimalistyczną suknię z głębokim dekoltem i długim rękawem, cieliste szpilki i niewielki, utrzymany w różowej tonacji bukiet z róż, hypericum i eukaliptusa. Stylizację dopełniała zjawiskowa fryzura- eleganckie fale.

beata tadla wyszła za mąż
fot. Instagram/beatatadla

Przyznać też trzeba, że Pan Młody nie odstawał strojem od małżonki. Granatowy garnitur z kamizelką w kratę uzupełnił krawatem w tym samym kolorze. Wyjątkowo stylowa para!

Do trzech razy ślub!

Michał jest trzecim mężem dziennikarki, która po raz pierwszy wyszła za mąż mając zaledwie 20 lat. Z drugim mężem, Radosławem Kietlińskim, wzięła ślub w 2001 roku i byli małżeństwem przez 13 lat, mają też syna, Jana.

New Drop
beata tadla ślubne obrączki
fot. Instagram/beatatadla

Cała redakcja Wedding Dream życzy Młodej Parze wszystkiego dobrego! Niech Wam się wiedzie

Rekomendowane artykuły