Chcesz wyglądać jak najpiękniejsza Polka? Zobacz, jakie suknie wybrała Miss Polski 2023 Angelika Jurkowianiec

Angelika Jurkowianiec

Sądząc po wiadomościach, które znalazły się w naszych skrzynkach tuż po gali, spośród wszystkich sukien, które zaprezentowaliśmy na nowosądeckiej scenie, najbardziej do gustu przypadły Wam te, które prezentowała Angelika Jurkowianiec. Nie możemy powiedzieć, że taki obrót spraw jakoś szczególnie nas zaskakuje. W końcu któż z nas choć przez chwilę nie chciałby poczuć się jak najpiękniejsza Polka?

Wybór Miss Polski 2023: Angelika Jurkowianiec w sukni ślubnej

Pierwsza fala zachwytów pojawiła się, kiedy na gali Miss Polski 2023 rozpoczął się pokaz sukien ślubnych. Ta, którą prezentowała na sobie kandydatka z numerem 16 to niesamowity hit naszej najnowszej kolekcji. Sądząc po Waszych reakcjach, Wam też przypadła do gustu.

fot. Alicja Monastyrska

Czy dziwi nas ten zachwyt? Zupełnie nie. Suknia, którą na scenie gali Miss Polski zaprezentowała Angelika Jurkowianiec to niezwykle oryginalna, nowoczesna suknia ślubna. Gorsetowa, drapowana góra z dekoltem w serduszko pięknie podkreśla linię dekoltu i ramion.

Zobacz także: Pokaz sukien ślubnych na gali Miss Polski 2023. 16 kandydatek w sukniach z Janachowska.pl

Niebagatelną ozdobą sukni są drapowania na gorsecie i nieco ekstrawagancka, trójwymiarowa aplikacja na spódnicy. Piękny kształt nowoczesnej księżniczki zawdzięcza ona kilku warstwom tiulu, które nadają całości lekkości i świeżości.

Pokaz sukien wieczorowych na gali Miss Polski 2023: wybór Angeliki Jurkowianiec

Kolejnym momentem, który sprawił, że nasze skrzynki odbiorcze rozgrzały się dosłownie do czerwoności był pokaz sukien wieczorowych – ostatnie konkursowe wydarzenie na niedzielnej gali. 16 kandydatek pojawiło się na wybiegu w zachwycających kreacjach z Izabela Janachowska – Concept Store.

fot. Alicja Monastyrska

Fioletowa gorsetowa suknia o kroju księżniczki, którą na scenie w Nowym Sączu prezentowała Angelika Jurkowianiec zdecydowanie skradła Wasze serca. Nie dziwi nas to, bo obok tej kreacji dosłownie nie da się przejść obojętnie!

Zobacz także: Pokaz sukien wieczorowych na gali Miss Polski 2023. To na długo zostanie w naszej pamięci

New Drop

To propozycja sukni na wyjątkową okazję, ważne wydarzenie, czy galę. Suknia w kolorze pięknego, pudrowego fioletu z gorsetową, marszczoną górą zdobioną dodatkowo cekinami. Ten detal mocno przyciąga wzrok, a w połączeniu z obszerną spódnicą tworzy prawdziwy efekt wow.

fot. Instagram/izabelajanachowska

Suknia, którą w chwili wyboru na najpiękniejszą Polkę miała na sobie Angelika Jurkowianiec skradła nie tylko jej serce. Jakiś czas temu nasza redaktor naczelna, Izabela Janachowska pojawiła się w niej na jednej z charytatywnych gal. Ona również wyglądała w tej kreacji zjawiskowo!

Gala Miss Polski 2023: vlog z wydarzenia

Idealnym zwieńczeniem relacji z gali, która 16 lipca odbyła się w Nowym Sączu jest najnowszy vlog, który możecie już obejrzeć na kanale Party & Wedding – Izabela Janachowska. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądały przygotowania do wydarzenia i wybory najpiękniejszej Polki z naszej perspektywy? Wszystkiego dowiecie się z tego materiału:

Zdjęcie główne: Alicja Monastyrska

Rekomendowane artykuły