Moda w „Sukcesji”. Podobne stylizacje kupisz w Wedding Dream Shop!

Pojęcie quiet luxury funkcjonuje w branży mody już od dawna, ale to właśnie za sprawą Sukcesji ponownie wróciło na tapet. I to w najlepszym wydaniu, ponieważ kostiumografka Michelle Matland stanęła na wysokości zadania.

O co chodzi? Bohaterowie praktycznie zawsze wyglądają z klasą, ale z ich strojów nie epatują wielka loga znanych marek i projektantów. Każdy widzi, że jest drogo, jakościowo, ale z umiarem.

Na Instagramie powstało nawet specjalne konto, które poświęcone jest wyłącznie stylizacjom rodziny Royów i pozostałych postaci zamieszanych w afery z Waystar Royco.

stylizacje wedding dream shop

Shiv Roy w garniturze od Armaniego

Sarah Snook, czyli serialowa Siobhan „Shiv” Roy, 30 maja 2023 podzieliła się z fanami wieścią o tym, że została mamą. We wzruszającym wpisie poinformowała, że łamie jej się serce na myśl, że to koniec niesamowitej przygody z Sukcesją.

Bohaterka słynie z miłości do garniturów. W tym przypadku postawiła na gołębi komplet od Armanigo w połączeniu z białą bluzką ze stójką.

Siobhan Roy w komplecie Pinko

Kolejna stylizacja i… kolejny garnitur. Tym razem marynarka skrojona jest na kształt sukienki. I o ile niektórzy zapewne zdecydowaliby się na wystylizowanie samej góry w połączeniu z rajstopami, o tyle u Shiv próżno szukać na tyle odważnych stylizacji.

Shiv Roy stawia na butelkową zieleń

Czas na propozycję, które skradła nasze serce! Butelkowa zieleń już od kilku dobrych sezonów bryluje na ściankach, eventach, ale też rodzinnych uroczystościach.

Trudno nie zgodzić się z tym, że ten minimalistyczny, nasycony look wyglądał po prostu zjawiskowo. Dodatkowego twistu dodało ciekawe marszczenie na wysokości talii i asymetryczna długość.

Willa Ferreyra w pepitce

Przechodzimy do kolejnej postaci, granej przez Justine Lupe. Willa Ferreyra początkowo nie mogła zbytnio zaskarbić sobie sympatii rodziny Royów. Wszystko za sprawą różnicy wieku dzielącej ją i Connora Roya.

Zobacz także: Związek z dużą różnicą wieku. Czy PESEL może zniszczyć miłość?

Willa jest fanką sukienek i kreowania dziewczęcych looków. Często stawiała na kwieciste stroje, ale też nieśmiertelne wzory – jak ten w pepitkę.

New Drop

Willa Ferreyra w minimalistycznym looku

Pod zdjęciami bohaterki często pojawiają się komentarze, że jej stylizacje są zaskakująco tanie, biorąc pod uwagę fakt, że Ferreyra jest w związku z wpływowym milionerem.

To świetnie pokazuje, jak za pomocą ubrań możemy komunikować światu różne rzeczy. Czy Willa chciała przez to podkreślić, że wcale nie zależy jej na pieniądzach i pławieniu się w luksusie?

Willa Ferreyra w sukni ślubnej

Największym zaskoczeniem dla fanów może być wybór sukni ślubnej. Jest to koronkowa rybka z dekoltem halter, tiulowym trenem, do tego brak jakichkolwiek dodatków i rozpuszczone włosy. Jak podoba się Wam panna młoda na tle nowojorskiego Manhattanu?

Gerri Kellman w burgundzie

Last, but not least, czyli czas na Gerri Kellman (J. Smith-Cameron), która może pochwalić się wieloletnim zaufaniem potężnego Logana Roya.

„Fashion Magazine” już dawno okrzyknął Kellman jako cichą modową gwiazdę serialu. Ta kobieta ma władzę i wie, jak z niej korzystać. I dodatkowo podkreśla to strojami.

Stylizacje której z gwiazd „Sukcesji” podobały Ci się najbardziej? Koniecznie daj nam znać!

Rekomendowane artykuły