Wydarzenia charytatywne organizowane przez Omenę Mensah i jej męża Rafała Brzoskę z reguły przyciągają nie tylko gwiazdy, ale także wielu wpływowych ludzi, którzy chętnie wspierają inicjatywy małżeństwa.

Jeśli śledzicie nasze wpisy wiecie z pewnością, że w maju w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbyła się uroczysta inauguracja nowego przedsięwzięcia prezenterki pogody – fundacji Omenaa Art. Już wówczas na gali otwarcia wystawy pojawiło się wiele rodzimych gwiazd.

Zobacz także: Gwiazdy na inauguracji Omenaa Art Foundation. Te pary wyglądały najlepiej!

Nic więc dziwnego, że w sobotni wieczór polscy celebryci chętnie skorzystali z okazji do brylowania na salonach w wymyślnych kreacjach.Trzeba przyznać, że gwiazdy wzięły sobie do serca ustalony przez Omeenę i Rafała motyw przewodni. W większości stylizacji próżno doszukiwać się umiarkowania, skromności i minimalizmu. O nie, w sobotni wieczór w Wilanowie królował przepych i barokowe stylizacje.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska w barokowych stylizacjach

Te stylizacje z pewnością nie przejdą bez echa. Gospodarze wieczoru zdecydowali, że nie tylko delikatnie zainspirują się wymyślonym przez siebie motywem przewodnim, ale oddadzą się totalnemu szaleństwu i odtworzą stroje z epoki.

party baner

Omenaa postawiła na okazałą suknię w barokowym stylu, a jej ukochany na nawiązujący do tego okresu strój ze spodniami kończącymi się nad kolanami, białymi podkolanówkami, a na głowę założył białą perukę.

Wielka Aukcja Charytatywna: Edyta Pazura w granatowej sukni

Edyta Pazura zdecydowała się na granatową kreację z połyskującego materiału. Piękna suknia z okrytymi ramionami zdecydowanie przyciąga uwagę. Głęboki dekolt z pewnością nadał kreacji seksownego, nomen omen pazura. Całość dopełnia długa do ziemi spódnica wykonana z przeźroczystej tkaniny, która fantastycznie eksponowała nogi żony Cezarego Pazury.

Całą stylizację uzupełniała srebrna kopertówka i delikatne sandałki. Do tego połyskujący makijaż i włosy zaczesane w hollywoodzkie fale. Klasa.

Maja Bohosiewicz w małej czarnej na gali Top Charity 2023

W Pałacu w Wilanowie nie mogło zabraknąć także Mai Bohosiewicz i jej męża, Tomasza Kwaśniewskiego. Para zdecydowała się na bardzo klasyczny zestaw. Maja na galę Top Charity 2023 założyła małą czarną z bardzo rozbudowanymi ramionami. Do tego dużo złotej biżuterii i delikatne, czarne sandałki.

Jej mąż zdecydował się natomiast na smoking, który zdecydowanie najlepiej sprawdza się na tak oficjalnych okazjach.

Patrycja Kazadi na gali Top Charity 2023

Na ponadczasową czerń zdecydowała się również Patrycja Kazadi. Jej suknia nawiązywała fasonem do tych, które znamy z barokowych obrazów, czy historycznych reprodukcji. zaczesane do tyłu włosy ozdobiła opaską, a za biżuterię posłużył komplet: kolczyki i pierścionek z czerwonym kamieniem w środku i efektem halo.

Czy taka stylizacja sprawdziłaby się na barokowym włoskim balu? Z pewnością!

New Drop

Zdjęcie główne: East News

Rekomendowane artykuły