urodziny Nel i Henia

Nel, córka Klaudii Halejcio kończy 2 lata

Choć mała Nel 2 lata skończyła nieco ponad tydzień temu, to w sobotnie popołudnie ogród Klaudii Halejcio zmienił się w bajkową krainę. Mała Nel świętowała swoje urodziny w iście królewskim stylu.

urodziny Nel
fot. Instagram/klaudiahalejcio

Na ogromnej przestrzeni stanął piękny, długi stół nakryty różowym obrusem i ozdobiony stelażami udekorowanymi kwiatami w tym samym odcieniu, co tekstylia.

Oczywiście miejsce do jedzenia to tylko początek i to właściwie dla dorosłych. Mama Nel zaplanowała również mnóstwo atrakcji dla nieco młodszych uczestników imprezy. Pojawiły się m.in. bańki mydlane, maski do twarzy, warsztaty naukowe, czy dmuchany zamek udekorowany balonową girlandą. Starsi goście mieli też do dyspozycji kilka stref chilloutu udekorowanych różowymi kwiatami.

New Drop
party baner

Klaudia zadbała także o podniebienia gości – Ci starsi z pewnością docenili grilla (wszak to niemal nasz sport narodowy), młodsi nie odstępowali natomiast słodkiego stołu z przepięknymi (i z pewnością pysznymi) łakociami.

Na przyjęciu nie zabrakło znanych gości – wśród biesiadników udało nam się wypatrzeć m.in. Andziaks i Lukę z córką.

Henio Majdan świętuje 3 urodziny

Henio jest trzecim, najmłodszym synem Małgosi Rozenek-Majdan i jedynym dzieckiem Radosława Majdana. Para wychowuje razem również dwóch starszych synów Małgosi: Tadzia i Stasia. W sobotę jednak to właśnie najmłodszy z rodu Majdanów był w centrum uwagi całej rodziny.

urodziny Henia Majdana
fot. Instagram/r_majdan

W sobotnie popołudnie w ogrodzie w domu Małgosi i Radosława Majdanów odbyło się kameralne przyjęcie. Jak przystało na imprezę urodzinową, pojawił się, oczywiście, tort i to nie byle jaki.

katalog usługodawców wedding dream

Trzypiętrowy wypiek ozdobiony został jadalnymi figurkami samochodzika, chłopca i królika. Do tego kuleczki i gwiazdki i, oczywiście, świeczka z cyfrą 3.

urodziny Henia Majdana
fot. Instagram/r_majdan

Na uroczym nagraniu, które w sieci zamieścili dumni rodzice widać, że jubilat był nieco speszony zdmuchiwaniem świeczki. Niemniej, chwilę później nastąpił moment, na który Henio z pewnością długo czekał.

Zobacz także: Urodziny dziecka: jak je zorganizować? Zainspiruj się gwiazdami!

Prezenty! Chłopiec otrzymał wiele upominków, trudno jednak nie zauważyć, że na pierwszym planie znalazł się zestaw do stołowej piłki nożnej. Czyżby syn jednego z najpopularniejszych polskich bramkarzy już podzielał pasję taty?

urodziny Henia Majdana
fot. Instagram/r_majdan

Rekomendowane artykuły