Wnuczka Grace Kelly wyszła za mąż! Miała aż 2 sukienki!

Wydaje Wam się, że wszystkie księżniczki biorą królewskie śluby, i że to Meghan Markle przełamała niejedną tradycję? Zobaczcie ten ślub to zmienicie zdanie!

Wnuczka Grace Kelly wyszła za mąż! Miała aż 2 sukienki! 1

1 czerwca w XIII-wiecznej rezydencji księcia Monako odbył się ślub producenta filmowego Dimitri’a Rassama oraz Charlotte Casiraghi. Wnuczka Grace Kelly nie posiada tytułu szlacheckiego, jest jednak córką księżnej oraz zajmuje jedenaste miejsce w linii sukcesji monakijskiego tronu. Zakochani wyznali sobie dozgonną miłość w wyjątkowo… niskobudżetowej ceremonii jak na fakt, że wnuczka Grace Kelly jest potomkinią rodziny książęcej! Przyjęcie weselne odbyło się w 5-gwiazdkowym hotelu Monte Carlo Beach.

janachowska.pl

QUIZ: SPRAWDŹ, KTÓRA KRÓLEWSKA SUKNIA ŚLUBNA DO CIEBIE PASUJE!

Suknie Charlotte Casiraghi

Piękna, długa, biała suknia, powłóczysty welon… Oj, nie! Ta panna młoda na swój ślub wybrała krótką sukienkę z modnymi, dużymi kokardami z przodu i długim rękawem projektu Anthony’ego Vaccarello z domu mody YSL. Oczywiście było trochę blasku… ale czy wystarczająco jak na ślub? Biorąc pod uwagę, że ceremonia była cywilna, można się doszukiwać podobieństw w kreacjach Charlotte i jej babci, która na swojej cywilnej uroczystości w 1956 roku miała dwuczęściowy komplet w tej samej kolorystyce.

concept store
  • fot. instagram.com/charlottecasiraghi
https://www.instagram.com/p/ByPloYdJqK6/
  • fot. instagram.com/korenharveyweddings

Druga suknia robi zdecydowanie większe wrażenie! Satynowa kreacja Chanel z architektonicznie ułożoną górą zachwyca redaktorów mody na całym świecie. Jest minimalistyczna i bardzo nowoczesna. Zobaczcie też jak na swoim ślubie wyglądała Grace Kelly — jej suknia do tej pory wymieniania jest jako jedna z najpiękniejszych królewskich sukien ślubnych na świecie!

https://www.instagram.com/p/ByNh-vzHyhG/
https://www.instagram.com/p/Bwe-YBXHmiE/

Rekomendowane artykuły