Jak gwiazdy świętowały Dzień Dziecka? Piękne wyznania i urocze kadry zdominowały Instagram

W Dniu Dziecka gwiazdy już od rana publikowały urocze kadry ze swoimi dziećmi. Jako jeden z pierwszych pięknym zdjęciem pochwalił się Robert Lewandowski.

Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka 2023: Robert Lewandowski na uroczym zdjęciu z córkami

Piłkarz razem ze swoją żoną doczekali się dwóch córek. Klara na początku maja świętowała 6. urodziny, a jej młodsza siostra Laura zaledwie kilka dni później skończyła 3 latka. Kapitan reprezentacji Polski jest bardzo zaangażowany w wychowanie dziewczynek i spędza z nimi każdą wolną chwilę.

Jeden z najlepszych piłkarzy świata zwrócił się do swoich dzieci za pośrednictwem Instagrama. Poruszające życzenia dla dziewczynek opublikowane zostały w języku angielskim.

Drogie dzieci, W Waszym dniu chciałabym Wam powiedzieć, abyście wierzyły, że ​​wszystko, czego pragniecie z głębi serca, jest możliwe do osiągnięcia – naprawdę tak jest. Nigdy się nie poddawajcie. Nic nie jest niemożliwe. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Klara, Laura, tatuś zawsze będzie przy Was

napisał dumny tata.

Dzień Dziecka 2023: Edyta i Cezary Pazurowie podwójne święto

W rodzinie Edyty i Cezarego Pazurów Dzień Dziecka od 5 lat jest podwójną okazją do świętowania. W 2018 roku właśnie tego dnia powitali na świecie najmłodszą córkę Ritę. Z okazji urodzin dziewczynki na Instagramie Edyty Pazury pojawił się uroczy portret jubilatki opatrzony życzeniami.

Zobacz także: Urodziny dziecka: jak je zorganizować? Zainspiruj się gwiazdami!

Dzisiaj mamy podwójne święto. Podobno w internecie nic nie ginie, więc niech wszyscy wiedzą, Ritko, że jesteś wyjątkową dziewczynką. Mój Raniuszku… Podbijaj świat!

concept store

Natalia Kukulska: jak celebrowała Dzień Dziecka w 2023 roku?

W maju wokalistka rozpoczęła świętowanie 18. urodzin swojej młodszej córki Anny. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2005 roku i otrzymała imię po swojej babci Annie Jantar.

Okazuje się jednak, że celebracja tego wyjątkowego dla każdego jubileuszu nieco się przeciągnęła i zakończyła właśnie w Dzień Dziecka. Motywem przewodnim przyjęcia były bajki.

Pod obszerną relacją fotograficzną znalazł się też podpis.

Przekornie 18 urodziny mojej Ani świętowaliśmy, kończąc w Dniu Dziecka! Co to była za impreza… bajkowa! Wymarzona i zasłużona! Cudowni goście, wspaniałe miejsce i szalone stroje, i tańce… takie wejście w dorosłość to rozumiem! Wzruszeń i wspomnień też nie zabrakło… z mojego maleństwa taka piękna księżniczka! To niezwykły moment w życiu – tuż po maturze, tuż przed studiami… ech… zgłupieć można, co, patrząc na zdjęcia, chyba nam się udało! 

Na fotografiach, które Natalia załączyła do postu, widać, że na imprezie oprócz rodziny bawili się też znani znajomi gwiazdy: projektantka Viola Spiechowicz i prezenterka Dorota Szelągowska.

Izabela Janachowska z synkiem świętują Dzień Dziecka

Nasza redaktor naczelna nie mogła przegapić okazji do celebracji tak ważnego dnia. Uroczy kadr pochodzi z sesji do najnowszego wydania magazynu Viva! (jest już dostępny w sprzedaży).

Wykonana na statku fotografia pokazuje, jak dobrze oboje bawili się na planie. Z pewnością fakt, że to właśnie barka stała się scenografią do sesji, wpłynął na radość Chriska, który, jak z pewnością wiecie, kocha łodzie i statki.

New Drop
Dzień Dziecka: Izabela Janachowska z synem
fot. magazyn Viva!

Pod zdjęciem znalazł się zabawny, nawiązujący do fotografii opis i życzenia dla dzieci.

Keep looking up there may be a rainbow waiting for you 🌈 Cudownego Dnia Dziecka dla wszystkich małych, dużych i wewnętrznych dzieci❤️

Dzień Dziecka u Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio, mama małej Nel również ma wiele okazji do świętowania. Początek czerwca obfituje w uroczystości, których nie sposób nie celebrować. Oprócz Dnia Dziecka 2 czerwca jej córka będzie obchodziła 2. urodziny. Oczywiście dumna mama nie zapomniała o innym ważnym dla wszystkich maluchów święcie i z tej okazji pokazała na Instagramie efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej z córką.

Niech ten dzień będzie pełen uśmiechów, prezentów i spełnienia wszystkich Twoich marzeń. Kocham cię, Neli, bezgranicznie! 

czytamy w poście aktorki.

Jak Borys Szyc świętował Dzień Dziecka?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc od lat tworzą patchworkową rodzinę. Oprócz wspólnego syna Henia para wychowuje też dzieci z poprzednich związków: Franciszkę i Stefanię, córki Justyny oraz Sonię – córkę aktora. Nic dziwnego, że w Dzień Dziecka na Instagramie gwiazdora pojawił się uroczy wpis, w którym Borys wyznał miłość wszystkim pociechom:

Dzieciaczki moje! I wszystkie dzieci na świecie! Bądźcie zdrowe, szczęśliwe, spełniajcie marzenia. Bądźcie bezpieczne i otoczone opieką. Soniu, Heniu, Stefciu, Franiu – kocham Was

– zaznaczył na Instagramie.

Zdjęcie główne: magazyn Viva!

Rekomendowane artykuły