Mira Zwillinger — duet matki i córki, który podbił branżę ślubną

Branża ślubna zna wiele wspaniałych duetów, których praca od lat zachwyca panny młode i ekspertów. Wystarczy przypomnieć sobie słynne szpilki Ralph&Russo lub zjawiskowe suknie Georginy Chapman i Karen Craig z Marchesy.

Mira Zwillinger

Niewiele osób wie jednak, że jedno takie duo tworzą… matka i córka! Mowa o marce Mira Zwillinger, w której sukni na ślubnym kobiercu stanęła m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna.

janachowska.pl

Dowiedzcie się jak matka i córka zdołały połączyć twórcze siły oraz czym wyróżniają się ich projekty.

Mira Zwillinger – Styl przekazywany w genach

Nazwa firmy oczywiście nie jest przypadkowa — początkowo tworzyła pod nią sama Mira Zwillinger, projektantka, która wiele lat temu otworzyła w swoim rodzinnym Tel-Awiwie salon z sukniami ślubnymi.

Dziś kreatorka zarządza jedną z najbardziej luksusowych i docenianych marek krawieckich nie tylko w Izraelu, ale także na świecie.

concept store
pokaz mody Mira Zwillinger

Po pewnym czasie do Miry Zwillinger dołączyła córka, Lihi, która swoje poczucie stylu i zamiłowanie do mody zdecydowanie odziedziczyła w genach
po niezwykle utalentowanej mamie.

Same panie potwierdzają, że ich marka skupia się na tworzeniu wyszukanych, eleganckich kreacji szytych na miarę dla odważnych, inspirujących kobiet.

Zobacz także: Nowoczesna romantyczka — suknie ślubne Rosa Clará

para młoda Mira Zwillinger

Mira Zwillinger – Klient nasz pan!

Mira Zwillinger pragnęła, aby jej atelier dawało pannom młodym możliwość zamówienia wymarzonej kreacji nawet z drugiego końca świata, bez jakichkolwiek obaw o niedopowiedzenia w zamówieniu czy niedociągnięcia w jego realizacji.

Dlatego też marka opracowała unikatowy na skalę światową sposób tworzenia sukni na zamówienie bez konieczności spotykania się z panną młodą.

Atelier przyznaje, że nie tworzy niczego co nie jest w stu procentach idealne. Dlatego też po otrzymaniu wymiarów panny młodej oraz konsultacjach mailowych i telefonicznych,…

…pracownia przygotowuje ręcznie rzeźbionego (!) manekina na wzór sylwetki klientki.

suknia ślubna Mira Zwillinger

Dopiero na nim szyta jest suknia i wprowadzane wszystkie potrzebne poprawki. To się nazywa indywidualne i profesjonalne podejście do klienta! Mira Zwillinger jesteśmy zachwyceni!

suknie ślubne Mira Zwillinger

Zobacz także: Vera Wang — królowa mody ślubnej

Mira Zwillinger – Oko do detali

No dobrze… technika naprawdę robi wrażenie. Ale czy efekt jest warty aż tak skomplikowanej pracy? Popularność Miry Zwillinger na całym świecie wskazuje na to, że tak!

A sam proces realizacji zamówienia nie jest jedynym aspektem, do którego duet matki i córki przykłada ogromną wagę. Ich projekty są tworzone ręcznie od samych podstaw.

W poszukiwaniu materiałów panie udają się zazwyczaj do Francji, gdzie pieczołowicie wybierają koronki, dzianiny czy guziki. Wykorzystując tkaniny najlepszej jakości, bardzo często o wyjątkowej fakturze i splocie, krawcowe tworzą materiałową podstawę dla powstającej kreacji.

Ręczne szycie pozwala na różne manipulacje materiałem i jego formą, dzięki czemu suknie od Miry Zwillinger zachwycają perfekcyjnym kształtem detali takich jak dekolty czy rękawki.

Mira Zwillinger

Mira Zwillinger – Wszystko ma swoją cenę

Mimo wszystko, tym, co najbardziej wyróżnia kreacje marki wciąż pozostają zdobienia! Wykonane z największą starannością detale sprawiają, że suknie z izraelskiego atelier często można określić mianem krawieckich dzieł sztuki. Gama zdobień charakterystycznych dla panien młodych Miry Zwillinger jest naprawdę szeroka,…

…od misternych haftów przez zdobienia wykonane z połyskujących kamieni aż po kwiatowe, trójwymiarowe aplikacje.

Już na pierwszy rzut oka widać, że dokładność i pasja do tworzenia pięknych rzeczy przekładają się na projekty zapierające dech w piersiach. Naturalnie, przekładają się również na wysoką cenę, jaką zawsze przychodzi nam zapłacić za najwyższą jakość.

Jeżeli już teraz zaczęłyście marzyć o kreacji z atelier Mira Zwillinger, musicie liczyć się z wydatkiem rzędu średnio od 8 tys. do 12 tys. dolarów.

Mira Zwillinger suknia

Mira i Lihi podkreślają, że ich klientki to kobiety, które chcą czuć się i wyglądać wyjątkowo. Aby to osiągnąć muszą cechować się pewnością siebie, a w życiu kierować się wysoką jakością i doceniać nawet najdrobniejsze szczegóły.

Takie połączenie sprawia, że panny młode Miry Zwillinger występują w kreacjach o unowocześnionej, nieco odważniejszej formie, którym nie brak jednak nuty romantyzmu i kobiecej eteryczności.

Mira Zwillinger suknia ślubna

Jeżeli szukacie tej najważniejszej sukienki w życiu, która całkowicie Was urzeknie, ale nie zrujnuje ślubnego budżetu, koniecznie zapoznajcie się z kolekcją Izabela Janachowska Collection na sezon 2021!

Rekomendowane artykuły