Adrianna Krysian wyszła za mąż. Popularna tiktokerka powiedziała „TAK”

Długi sierpniowy weekend to wymarzona data na ślub i wesele. Piękna pogoda (właściwie gwarantowana), kilka wolnych dni, legendarne "r" w nazwie miesiąca - czy czegoś można chcieć więcej? Zdaje się, że z zalet tego rozwiązania doskonale zdawała sobie sprawę Adrianna Krysian, która w poniedziałek w jednym z warszawskich kościołów ślubowała miłość wierność i uczciwość małżeńską swojemu ukochanemu.

Śluby znanych osób wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród ich fanów. Nic dziwnego, śledzimy życie i każdy ruch idoli w ich codziennym życiu, chcemy więc być częścią ich ważnych momentów. Chętnie podglądamy ich stylizacje, pomysły na dekoracje, razem z nimi przeżywamy emocje związane z tym szczególnym dniem. Jak więc wyglądała uroczystość Adrianny Krysian?

Adrianna Krysian wyszła za mąż

14 sierpnia Adrianna Krysian wyszła za mąż. Trzeba przyznać, że pogoda w tym dniu była wyjątkowo piękna. Dopracowana w najmniejszych detalach ceremonia została skrupulatnie zrelacjonowana w mediach społecznościowych przez znajomych pary.

Na nagraniach i fotografiach, które trafiły już do sieci możemy więc zobaczyć, jak Para Młoda opuszcza kościół, a następnie odjeżdżają luksusowym autem do sali weselnej. Na uwagę zasługują też akcesoria, na które postawiła Panna Młoda – oprócz klasycznego welonu i bukietu z białych kwiatów miała też ze sobą białą skórzaną torebkę marki Jacquemus.

Przyjęcie weselne pary odbyło się w jednym z podwarszawskich obiektów. Pięknie udekorowana sala z pewnością zachwyciła gości, choć zakładamy, że była jedynie eleganckim tłem dla wyjątkowego uczucia, które połączyło Państwa Młodych. Z pewnością momentem kulminacyjnym był pierwszy taniec, który Adrianna i jej mąż zatańczyli do utworu „Shallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy”. Mąż influencerki zaśpiewał partie w oryginale przez Bradleya Coopera, a następnie dołączył do żony na parkiecie.

New Drop

Adrianna Krysian – kim jest?

Popularna youtuberka i tiktokerka swoją sławę niewątpliwie zawdzięcza udziałowi w projekcie BEKSy, do którego dołączyła w 2020 roku. Zastąpiła Olę Nowak, która rozpoczęła wówczas indywidualną karierę. Adrianna dołączyła do Nadii Długosz i razem tworzyły format, który zyskał rzeszę fanów. W tym samym czasie influencerka rozwijała także swoje media społecznościowe. Szczególnie aktywna jest na TikToku, gdzie tworzy razem z grupą 6IXTEEN.

Jakiś czas temu w naszym warszawskim Concept Store Adrianna nagrywała z naszą redaktor naczelną, Izabelą Janachowską jeden z odcinków naszego programu. Wtedy też obie panie zdecydowały się nagrać TikToka. Jeśli jeszcze go nie widziałaś – koniecznie nadrób zaległości.

Na klipie obie panie występują w sukniach, które, możemy to otwarcie przyznać, cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientek. Suknie na jedno ramię z bardzo ciekawą ozdobą z piór bardzo zwracają uwagę. Nic dziwnego – są jednocześnie proste i oszczędne w kroju i mocno osadzone w najnowszych trendach. Trójwymiarowe ozdoby z piór już od kilku sezonów są absolutnym hitem.

Z resztą, jeśli śledzicie nas uważnie wiecie z pewnością, że to właśnie w tym modelu Izabela Janachowska wystąpiła na gali Miss Polski 2023. Wówczas zdecydowała się na kolor żółty. Jak jednak widać na powyższym wideo, ten model mamy w ofercie w wielu bardzo nasyconych barwach.

Zdjęcie główne: Instagram/lila.wav

Rekomendowane artykuły