Katarzyna Zielińska wyszła za mąż po raz drugi? Zachwycające zdjęcie trafiło na Instagram gwiazdy

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański oraz ich dwaj synowie od dekady tworzą zgodną i kochającą się rodzinę. W sierpniu aktorka pochwaliła się, że jej partner po raz drugi poprosił ją o rękę. W niedzielne popołudnie w mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, które jednoznacznie sugeruje, że para zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański: historia związku

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański są małżeństwem od 10 lat, ale znają się… całe swoje życie. Jak przyznała kiedyś aktorka, para poznała się już w przedszkolu. Ich ścieżki splotły się ze sobą na tyle, że 3 sierpnia 2013 r. powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ceremonia była szeroko komentowana w mediach. Pod kościołem pojawiło się wielu fotoreporterów, którzy uwieczniali, dosłownie, każdy krok pary młodej.

Katarzyna Zielińska
fot. East News

Niestety, suknia, którą miała na sobie wówczas Kasia niespecjalnie spodobała się opinii publicznej. Szeroko komentowano nietypowy krój kreacji i, bynajmniej, nie były to głosy zachwytu. Za projektem stała Gosia Baczyńska, która w wywiadach broniła swojego dzieła. – Wiedziałam, że sukienka nie będzie łatwa w odbiorze. Nie miała koronek, zwiewności i połysku – tłumaczyła projektantka w rozmowie z magazynem Flesz. – Ale niektórym na pewno mina zrzedła, kiedy dowiedzieli się, że to jest kopia kroju sukni Cristobala Balenciagi, łącznie z kontrowersyjną kokardką. Według mnie ta kreacja była piękna, prosta, z cudownej tkaniny. Kasia pięknie w niej wyglądała i co najważniejsze cudownie się w niej czuła! A jak się komuś nie podoba, to jego problem. Nazywali suknię Kasi workiem na ziemniaki – dodała Baczyńska.

Katarzyna Zielińska
fot. Instagram/katarzynazielinska

Para bardzo ceni sobie swoją prywatność i zdecydowanie unika udzielania wywiadów. Instagram aktorki to jedyne medium za pośrednictwem którego fani mogą „podejrzeć” życie rodzinne gwiazdy. Jakiś czas temu, dokładnie w 10. rocznicę ślubu aktorka pochwaliła się, że jej mąż po raz drugi poprosił ją o rękę.

Sprawdź też: Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską. Gwiazda zachwyca w pięknej sukni

New Drop

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański odnowili przysięgę małżeńską

Już od samego rana na InstaStories koleżanek aktorki pojawiały się jej zdjęcia w przepięknej, białej sukni. W końcu, po południu gwiazda udostępniła przepiękną fotografię, na której widać ją, jej męża i dwóch synów pary. Ekspresja, radość i miłość dosłownie biją z ekranu telefonu.

Dawno nie było mi tak dobrze. Tyle emocji i najukochańsi ludzie wokół. Najlepiej na świecie.

fot. Instagram/katarzynazielinska

Druga suknia ślubna aktorki z pewnością przypadnie do gustu większej liczbie fanów. Jej forma zdecydowanie bardziej zbliżona jest do klasycznej, choć Kasia zdecydowała się na nietypowe, trójwymiarowe aplikacje zarówno na gorsecie, jak i na spódnicy.

Rekomendowane artykuły