Ariana Grande została narzeczoną! Kto jest jej wybrankiem?

W niedzielny wieczór piosenkarka Ariana Grande, którą na Instagramie śledzi ponad 210 milionów (!!!) fanów pochwaliła się swoim obserwatorom radosną nowiną. Jej partner, Dalton Gomez poprosił ją o rękę!

ariana grande na gali grammy

Uczuciowe zawirowania Ariany Grande

Do tej pory życie uczuciowe gwiazdy dalekie było od ideału. Dwa lata temu jej chłopak, Mac Miller, zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków. Ariana Grande mocno to przeżyła.

New Drop

Po jakimś czasie zaczęła spotykać się z komikiem, Pete’m Davidsonem, jednak ten związek nie trwał zbyt długo. Po rozstaniu piosenkarka deklarowała, że nie zamierza się zbyt szybko z nikim wiązać.

Nowy partner Ariany Grande

Pierwsze plotki o tym, że Ariana Grande zaczęła się z kimś spotykać pojawiły się już na początku tego roku. Paparazzi kilkukrotnie przyłapali idolkę nastolatek w towarzystwie Daltona Gomeza, jednak oficjalnie para potwierdziła swój związek dopiero w maju, kiedy Ariana zaprosiła Daltona do występu w jej teledysku Stuck with U.

Zdaje się, że to coś naprawdę poważnego, bo na instagramie pojawiły się zdjęcia pary i piosenkarki z imponującym pierścionkiem opatrzone podpisem „Na zawsze i jeszcze trochę”

Liczymy na to, że to koniec złej passy w życiu piosenkarki… Trzymamy kciuki!

Jeżeli śledzicie życie gwiazd to pewnie zainteresuje Was temat królewskich ślubów z brytyjskiej monarchii? Zobaczcie, co jest prawdą, a co fikcją w The Crown.

Rekomendowane artykuły