Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub… po raz drugi!

Tak, Justin Bieber i Hailey Baldwin 30 września po raz drugi powiedzieli sobie ,,tak’’. Tym razem uroczystość była bardzo huczna i nie zabrakło na niej sławnych znajomych pary.

Justin Bieber i Hailey Bieber wzięli ślub... po raz drugi! 120440

Młodzi po raz pierwszy pobrali się we wrześniu 2018 roku, wzięli wówczas ślub cywilny w Nowym Jorku, jednakże od początku mówili, że odbędzie się również ślub kościelny i jak widać dotrzymali słowa.

New Drop

Zakochani powtórzyli swoje przysięgi małżeńskie w miejscowości Bluffton w Południowej Karolinie i świętowali uroczystość w  luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff. Na ceremonię zostało zaproszonych 154 gości. Oprócz rodziny pojawili się również sławni znajomi pary. Pojawił się m.in. Kylie Jenner, Katy Perry, modelka Joan Smalls czy Scooter Braun, menedżer Biebera.

Nie mogło również zabraknąć Kendall Jenner. To jedna z najbliższych przyjaciółek Hailey, łączy je nie tylko wspólna profesja, lecz także słabość do… Justina Biebera. Kendall Jenner jest byłą dziewczyną gwiazdora, a fani doskonale zapamiętali tę relację, gdyż często parze towarzyszyła wybranka serca Justina Hailey. Mimo rozstania z Kendall przyjaźń całej trójki przetrwała, czego dowodem na pewno jest obecność Kendall podczas ceremonii.

Pierwszy ślub zakochanych odbył się w tajemnicy. Na temat drugiego wiemy o wiele więcej. Przyjaciele pary młodej dosłownie zasypali Instagram zdjęciami, na których możemy dostrzec, że ceremonia była dopracowana w każdym szczególe, pojawił się m.in. szampan Moët et Chandon, który był wysadzany złotymi kryształkami, z napisem The Biebers i datą uroczystości.

Para z pewnością chciała, aby ten dzień był idealny i zapadł jej i gościom na długo w pamięci. To udało się w 100%!

Życzymy młodej parze szczęścia i wielu niezapomnianych chwil, które małżeństwo na pewno im przyniesie.

Kto by pomyślał, że młodzi znają się już 10 lat? Poznał ich sam ojciec panny młodej. Ciekawe, czy wtedy wiedział, że obok niego stoi jego przyszły zięć?

Rekomendowane artykuły