Pamela Anderson wyszła za mąż… po raz 6! (Mamy zdjęcia)

Kiedy w redakcji padło hasło "O! Pamela Anderson wyszła za mąż" odpowiedź była jedna: "Jak to, przecież dopiero co się rozwiodła?!". Rzeczywiście ostatni związek małżeński gwiazdy Słonecznego Patrolu nie należał do najdłuższych... Para rozstała się po zaledwie 12 dniach!

pamela anderson w sukni ślubnej

Wygląda na to, że Pamela znów jest szczęśliwa, bo Daily Mail właśnie opublikowało zdjęcia z prywatnej ceremonii, która w Wigilię odbyła się w posiadłości celebrytki w Kanadzie.

janachowska.pl

Śluby Pameli Anderson: 6 ceremonii, 5 mężów

Do tej pory Anderson wychodziła za mąż 6 razy. W 1995 roku stanęła na ślubnym kobiercu z perkusistą z Tommym Lee i to był najdłuższy jak dotąd związek małżeński, bo para rozwiodła się po 3 latach doczekawszy się 2 dzieci. W 2006 roku Pamela wzięła ślub z Kidem Rockiem, ale w tym samym roku się rozwiedli. Dwukrotnie przysięgała miłość, wierność i uczciwość małżeńską Rickowi Solomonowi- w 2007 i 2013 roku. Za każdym razem małżeństwo trwało krócej niż 12 miesięcy.

Na początku ubiegłego roku celebrytka umieściła w sieci zdjęcie z Jonem Petersem, producentem filmowym. W opisie umieściła informację, że się pobrali. Zaledwie 12 dni później para się rozstała, a Anderson do dziś utrzymuje, że do ślubu finalnie nie doszło. Nie obyło się oczywiście bez skandalu, bo Peters twierdzi, że został wykorzystany, a aktorce chodziło tylko o to, by spłacić swoje długi. Co ciekawe, Pamela nigdy nie zaprzeczyła tym oskarżeniom.

concept store

Ślub Pameli Anderson: ceremonia inna, niż wszystkie

Pamela Anderson i Dan Hayhurst
fot. DailyMail.co.uk

Jeśli spodziewacie się, że ostatni ślub celebrytki był huczną imprezą, to będziecie zaskoczeni. Anderson i jej mąż, Dan Hayhurst (a do niedawna jej ochroniarz) pobrali się podczas prywatnej, kameralnej ceremonii w Vancouver- do tego stopnia, że nie zaprosili na nią nikogo, oprócz fotografa tabloidu Daily Mail.

Ślub pameli anderson
fot. DailyMail.co.uk

Jestem tu, gdzie powinnam być – w objęciach mężczyzny, który prawdziwie mnie kocha. Wzięliśmy ślub na terenie, który odkupiłam od moich dziadków 25 lat temu. To tutaj pobrali się moi rodzice. Oni nadal są razem. Czuję, że teraz wszystko wróciło do normy 

Pamela Anderson dla Daily Mail
zdjęcie ślubne pameli anderson i dana hayhursta
fot. DailyMail.co.uk

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Młodej Parze wspaniałości na nowej drodze życia.

A jeśli interesują Was ciekawostki związane ze ślubami osób znanych z pierwszych stron gazet koniecznie zajrzyjcie na YouTube. W naszej serii Śluby Gwiazd Izabela Janachowska rozmawia z gwiazdami o najważniejszym dniu ich życia.

Rekomendowane artykuły