Ślub jordańskiego następcy tronu. Mamy zdjęcia pierwszych stylizacji, jest księżna Kate!

Królowa Rania na swoim instagramowym koncie, które obserwuje prawie 9 milionów osób, tydzień przed ślubem podzieliła się z fanami zdjęciami z "wieczoru panieńskiego" Rajwy. Nie brakowało tańców, śpiewów i tradycyjnego malowania henną.

Ślub jordańskiego następcy tronu. Mamy zdjęcia pierwszych stylizacji, jest księżna Kate! 123496

Przygotowania do ślubu

Oczywiście w wydarzeniu brały udział wyłącznie kobiety. Kamerom udało się uchwycić moment wzruszenia głównej bohaterki Rajwy, która na słowa przyszłej teściowej uroniła łzy szczęścia.

Z kolei dzień przed samym ślubem odbył się bankiet na cześć pana młodego. Towarzyszyli mu najbliżsi mężczyźni.

Kto uczestniczy w ceremoniach w Ammanie?

Na ślubach tak wysokiej rangi nie może zabraknąć prawdziwej, arystokratycznej śmietanki. Swoją obecność oficjalnie potwierdzili chociażby:

  • król Filip i księżniczka Elżbieta (Belgia),
  • książę Frederik z księżną Mary (Dania),
  • księżniczka Victoria i książę Daniel (Szwecja),
  • król Juan Carlos i królowa Sofia (Hiszpania).
party baner

W miarę gromadzenia się gości na miejscu widzimy, że udało się dotrzeć także royalsom, którzy nie figurowali na ostatecznych, oficjalnych listach.

Księżna Kate i książę William gośćmi na ślubie w Jordanii

Wrzawę wywołała wiadomość, że brytyjska para pojawi się na uroczystości. Do tej pory rodzinę królewską na tego typu wydarzeniach reprezentowali Sophie i Edward.

Co więcej, popularni royalsi przybyli na miejsce wydarzenia jako pierwsi. Kate postawiła na pudrowo różową suknię ze stójką i długimi, rozszerzanymi rękawami.

Niedługo po następcach brytyjskiego tronu pojawiła się także księżniczka Beatrycze wraz z mężem. Prezentuje się w cekinowej, mocno błyszczącej kreacji.

Goście są serdecznie witani przez obecnych władców. Królowa Rania ma na sobie czarną suknię ze złotymi wstawkami. Zdobienia na plecach robią ogromne wrażenie!

Dress code na królewskim ślubie

Zgodnie z przyjętym dress codem panie mogą olśniewać w długich sukniach, a na przyjęciu dodatkowo w tiarach. Nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć!

Zobacz także: Jak ubierają się kobiety z rodziny królewskiej na wesela innych osób?

Ślub w Zahra Palace

Śluby z Zahra Palace są wręcz królewską tradycją. To w tym miejscu miała miała ceremonia obecnych władców: króla Abdullaha i królowej Ranii (której styl uwielbiamy!). W ceremonii ślubu ma wziąć udział ok. 140 osób, natomiast w dalszych uroczystościach aż 1 700!

New Drop

Po ślubie para młoda (Rajwa i Hussein) weźmie udział w uroczystej paradzie. Finisz będzie miał miejsce w Al Husseiniya Palace, miejscu przyjęcia weselnego.

Bądźcie z nami, będziemy relacjonować, jak wyglądała suknia ślubna i dalsze uroczystości.

fot. lider Abd Rabbo Ammar/ABACA/Abaca/East News

Rekomendowane artykuły