Śluby Gwiazd: Agata i Piotr Rubikowie

Małżeństwem są prawie 13 lat, co w polskim i światowym show biznesie jest właściwie ewenementem. Twierdzą (nie do końca zgodnie), że na udany związek nie ma recepty, za to oboje wierzą w przeznaczenie. Jak więc udało im się wytrwać tyle lat razem?

śluby gwiazd agata i piotr rubik

Agata i Piotr Rubikowie: Związek z dużą różnicą wieku

Małżonków dzieli 19 lat różnicy. Dla wielu byłaby to przeszkoda nie do pokonania. Zapytani o to małżonkowie odpowiadają natomiast zgodnie, że nie jest to żaden problem, a wszyscy, którzy kilkanaście lat temu twierdzili, że taka relacja nie może się udać dziś muszą uderzyć się w pierś i przyznać, że się mylili. Na szczęście oboje polegają na sobie budując własne szczęście i nie przejmują się tym, co mówią lub myślą inni.

Jeśli chcecie poznać całą historię koniecznie obejrzycie najnowszy odcinek serii Śluby Gwiazd:

Najpiękniejsza z najpiękniejszych

Poznali się w 2005 roku na wyborach Miss Polonia, Agata startowała w konkursie razem z 30 innymi uczestniczkami, a Piotr przygotowywał oprawę muzyczną gali. Dziś zarzeka się, że wśród wszystkich dziewczyn widział tylko ją. Pozostało więc obmyślić plan, który finalnie okazał się wyjątkowo skuteczny. Jeśli czyta to ktoś, kto oglądał tamtą galę, musicie wiedzieć, że Piotr grał wtedy już tylko dla Agaty.

Agata i Piotr Rubikowie

Agata natomiast, przynajmniej na początku, kompletnie nie myślała o tym, że w trakcie konkursu mogłaby szukać męża, tym bardziej nie rozpatrywała w tych kategoriach kandydatury Piotra. Co więcej… Kompletnie go nie znała! Idąc w ślad za koleżankami poprosiła kompozytora o zdjęcie… i właśnie od tej fotografii wszystko się zaczęło i trwa już ponad 15 lat!

Kameralne oświadczyny

Początki ich związku zbiegły się w czasie z okresem największej popularności Piotra. Paparazzi nie odstępowali ich nawet na krok a tabloidy szczegółowo opisywały ich kolejne działania. Piotr musiał więc znaleźć sposób, aby zdjęcia z tej wyjątkowej chwili nie znalazły się już następnego dnia na pierwszych stronach wszystkich gazet w kraju.

Kompozytor oświadczył się dokładnie w pierwszą rocznicę związku w swoim warszawskim mieszkaniu. Jak przyznał denerwował się, że Agata mu odmówi, choć dziś już wie, że wynikało to raczej z braku doświadczenia życiowego, niż z rzeczywistych obaw. Podobno trudno znaleźć fajnego faceta, który na dodatek chce się oświadczyć… Jeśli więc Wam dziewczyny się udało, to możecie uznać, że jesteście szczęściarami!

New Drop
wesele Agaty i Piotra Rubików

Wracając jednak do zaręczyn, mimo niezbyt spektakularnej (jak przyznają oboje) oprawy, Agata się zgodziła. Udało mi się nawet dowiedzieć, że Piotr uklęknął przed ukochaną prosząc ją o rękę. Wówczas ruszyła machina przygotowań do ślubu, który odbył się niecałe dwa lata później.

Ślub pełen niespodzianek: Agata i Piotr obalają mity związane ze ślubem i weselem

Oboje państwo młodzi na pytanie o przygotowania do ślubu nie mieli, niestety, zbyt wiele do powiedzenia. Z uśmiechem na twarzy wspominają pyszne jedzenie w trakcie wesela. Nie mogłam więc nie zapytać ich o legendy związane z ich ślubem, które od lat krążą w sieci.

Agata i Piotr Rubikowie na ślubie

Okazuje się, że naprawdę zdecydowali się zmylić paparazzi i w ostatniej chwili zmienili kościół, w którym składali przysięgę. Wbrew powszechnej opinii nie był to jednak pomysł Państwa Młodych, a jednego z kolorowych magazynów, który w zamian za ochronę i przewiezienie gości z jednej świątyni do drugiej otrzymali na wyłączność materiał ze ślubu Agaty i Piotra… Jak za darmo można by rzec.

Sesja ślubna Agaty i Piotra Rubików

Wyjątkowe kreacje od polskich projektantów

Oboje zdecydowali się na wyjątkowe kreacje od duetu Paprocki i Brzozowski. Agata wystąpiła w przepięknej, minimalistycznej sukni o kroju rybki, Piotr w wyjątkowym, niebieskim fraku. Co prawda suknia Agaty nie przetrwała wesela i szybko została zastąpiona kolejną kreacją, jednak sentyment pozostał- podobno do dziś ma ją gdzieś na strychu.

ślub Agaty i Piotra Rubików

Piotr Rubik zgubił obrączkę ślubną!

Ciekawa historia wiąże się z obrączkami pary. Pochodzą one z jednej z najbardziej znanych marek jubilerskich na świecie: Tiffany&Co.– to pamiątka z wyjazdu do Chicago. I mimo, że nie rozstają się z nimi „na krok” jakiś czas temu Piotr zgubił swoją. Od razu zamówił duplikat i choć oryginał się znalazł do dziś nosi na palcu właśnie replikę. Podobno podoba mu się bardziej.

Wesele Agaty i Piotra Rubików

Ciekawa jestem, czy pamiętacie jak ten ślub relacjonowały tabloidy? Dajcie znać w komentarzach co najbardziej zapamiętaliście z tej wyjątkowej uroczystości.

Rekomendowane artykuły